Twilight Saga Fans
Dobrodošli na forum o Twilight Sagi! Registrujte se i zabavite s nama, a ako već jeste, ulogujte se i uživajte!

Sto mislite o Jacobu? - Page 2 Swvghw

Administracija foruma

Join the forum, it's quick and easy

Twilight Saga Fans
Dobrodošli na forum o Twilight Sagi! Registrujte se i zabavite s nama, a ako već jeste, ulogujte se i uživajte!

Sto mislite o Jacobu? - Page 2 Swvghw

Administracija foruma
Twilight Saga Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Sto mislite o Jacobu?

+22
Kikki<3TR
Kaili
Lillith Darkblade
Kika
Lea
JoxY ^^
Iva•Lautner
@lek$@ndr@
♥_Vampire_in_love_♥
True•Vampire
~*mirna*~
The Cullen girl
*♥*!wana*♥*
~Vampiirella~
Bells
Jexy Hale
★♫★Fanpire★♫★
*| Tiкie Bмd |*
Edward's girl
♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡
.black.sheep.
Poisoned•Miss
26 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Poruka [Stranica 2 / 3.]

26Sto mislite o Jacobu? - Page 2 Empty Re: Sto mislite o Jacobu? čet sij 28, 2010 3:43 pm

*| Tiкie Bмd |*

*| Tiкie Bмd |*
Volim Edwarda
Volim Edwarda

zašto te nervira...po čemu?? baš me zanimaa...hhh..meni je super lik...

27Sto mislite o Jacobu? - Page 2 Empty Re: Sto mislite o Jacobu? pon vel 01, 2010 9:40 pm

True•Vampire

True•Vampire
Vampirica u duši
Vampirica u duši

Mrzim tu svađu između njega i Edwarda...

28Sto mislite o Jacobu? - Page 2 Empty Re: Sto mislite o Jacobu? uto vel 02, 2010 2:47 pm

♥_Vampire_in_love_♥

♥_Vampire_in_love_♥
My heart beats for vampires
My heart beats for vampires

Super je, meni je uvijek žao kada se njemu nešto loše desi, jer je i on jako dobar

29Sto mislite o Jacobu? - Page 2 Empty Re: Sto mislite o Jacobu? sub vel 20, 2010 11:07 pm

@lek$@ndr@

@lek$@ndr@
Cullens
Cullens

on je savrsen, extra lik

30Sto mislite o Jacobu? - Page 2 Empty Re: Sto mislite o Jacobu? čet svi 06, 2010 12:56 pm

Iva•Lautner

Iva•Lautner
Jacob,you're my destiny
Jacob,you're my destiny

nema boljeg

31Sto mislite o Jacobu? - Page 2 Empty Re: Sto mislite o Jacobu? čet svi 06, 2010 1:50 pm

♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡

♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡
With her sunshine - Jake
With her sunshine - Jake

dap Very Happy tako je zabavaaaan

http://crazytimeswitheditor.deviantart.com/gallery/#tEXtURES

32Sto mislite o Jacobu? - Page 2 Empty Re: Sto mislite o Jacobu? ned svi 09, 2010 2:37 pm

Iva•Lautner

Iva•Lautner
Jacob,you're my destiny
Jacob,you're my destiny

zabavan,lud(pozitivno),dobar,lijep,zgodan...sve najbolje

33Sto mislite o Jacobu? - Page 2 Empty Re: Sto mislite o Jacobu? pon svi 10, 2010 6:17 pm

JoxY ^^

JoxY ^^
Dete ljubavi
Dete ljubavi

haha moj komentar ce stvarno biti kontrast jer vidim da ga svi volite ovde xD

ovako da izuzmemo njegov nedostatak inteligencije i mozga (mada ne verujem da ga poseduje) toliko je glup da ne moze da skapira kad mu bela kaze da voli edwarda.misim da stvarno treba uzeti papir i bojice i lepo nacrtati i OBOJITI da bi bar skapirao polovinu toga.ondaa toliko je bezobrazan i debilan i pokvaren da pokusava da razdvoji beluu i edwarda da moj mozak jos ne moze da shvati da neko moze da izmisli tako odvratan i antipatican lik.onda osim sto je napadan i navalentan i ko prava dzukela trckara za belom kroz ceo film dok na kraju ne dobije jedan bedan poljubac (i to iz sazaljenja) i onda SIPAK xD ipak bela ostaje sa edwardom. sve u svemu jacob je jedna dosadan odvratna dzukela koja ne zna za granice i koja je navalentni idiot koji je totalno antipatican!

uh napisa ja ceo sastav xD izvinjavam se svim jacobovim fanovima i nadam se da me ne mrze xD al et da se izvucem reci cu da je taylor lep i zgodan (jer taylora volim,dok jacoba xD)

i najbitnija stvar od svega: TEAM EDWARD FOREVER ♥️

34Sto mislite o Jacobu? - Page 2 Empty Re: Sto mislite o Jacobu? sri svi 12, 2010 4:06 pm

♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡

♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡
With her sunshine - Jake
With her sunshine - Jake

Haha izvukla si se na kraj xD (shalim se)

Ovako, Jake nije glup, on je znao da Bella voli Edwarda ali znao je takodje da je on bolji za nju.Zato sto to je i Edward potvrdio,Jake se jos vise trudio da je dobije. A on nije kriv sto Bella se igra njegovim osecanjama ! Ona je ta idiotka koja je zavaravala i njega i Edwarda ! Ako je toliko antipatican i odvratan - nece ga mnoooogi voleti , znaci da nije Very Happy
Da, Bella ipak ostaje sa Edward ali on dobija Nessie Smile

nemoj misliti da se svadjam sa tobom xD samo demantiram i pisem fakte o tome sto si pogresno rekla xD

http://crazytimeswitheditor.deviantart.com/gallery/#tEXtURES

35Sto mislite o Jacobu? - Page 2 Empty Re: Sto mislite o Jacobu? sri svi 12, 2010 10:52 pm

JoxY ^^

JoxY ^^
Dete ljubavi
Dete ljubavi

Haha joj ma znam da se ne svađaš bre nego nam se samo razlikuju mišljenja i to je okei (:

A jeste tu Bela najviše kriva od svih jer nije trebala da se poigrava sa obojicom.Trebala je odmah Džejkobu da kaže da je džukela i kraj xD ŠALIM SE xD

A jeste ona kriva mislim nije trebla to da radi xD Al ne znam ni ja.Ja sam ogromni fan te priče EDWARD I BELA ♥️ BELA I EDWARD ♥️ I prosto ne mogu da podnesem nekog ko pokušava na bilo koji način to da rasturi xD Al ajde što je Džejkob pokušavao pa ono pokušavao i nije uspeo,ali u trećem delu kad se poljube tad sam pobesnela i zamrzela ga iz dna duše xD U četvrtom delu se izvukao malo humorom i to što je sa Nessi ali ipak xD Grrr xD Taak da zato ja ne mogu da ga gledam očiima i tajd an kad sam pročitala tu scenu sa poljupcem obećala sam sebi da ću Jacoba vređati na svakom mogućem forumu i na svakom mogućem mestu xD

36Sto mislite o Jacobu? - Page 2 Empty Re: Sto mislite o Jacobu? čet svi 13, 2010 1:50 pm

♥_Vampire_in_love_♥

♥_Vampire_in_love_♥
My heart beats for vampires
My heart beats for vampires

Jednostavno ga obožavam, iako mi je Edward super i Jacob mi je također prirastao srcu, pogotovo u Eclipse kada kaže da odustaje od nje jer je voli.

37Sto mislite o Jacobu? - Page 2 Empty Re: Sto mislite o Jacobu? sub svi 15, 2010 12:58 pm

JoxY ^^

JoxY ^^
Dete ljubavi
Dete ljubavi

Ja sam ga bas u Eclipseu zamrzela. xDD

38Sto mislite o Jacobu? - Page 2 Empty Re: Sto mislite o Jacobu? sub svi 15, 2010 6:08 pm

♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡

♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡
With her sunshine - Jake
With her sunshine - Jake

Haha a ja sam ga oduvek volela Very Happy

http://crazytimeswitheditor.deviantart.com/gallery/#tEXtURES

39Sto mislite o Jacobu? - Page 2 Empty Re: Sto mislite o Jacobu? sub svi 15, 2010 6:10 pm

Iva•Lautner

Iva•Lautner
Jacob,you're my destiny
Jacob,you're my destiny

A ja ga još uvijek volim!Ustvari ne volim ga-obožavam ga!

40Sto mislite o Jacobu? - Page 2 Empty Re: Sto mislite o Jacobu? sub svi 15, 2010 6:10 pm

♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡

♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡
With her sunshine - Jake
With her sunshine - Jake

takodje Very Happy josh vishe xD

http://crazytimeswitheditor.deviantart.com/gallery/#tEXtURES

41Sto mislite o Jacobu? - Page 2 Empty Re: Sto mislite o Jacobu? sub svi 15, 2010 11:56 pm

Iva•Lautner

Iva•Lautner
Jacob,you're my destiny
Jacob,you're my destiny

Više od mene-nemoguće...Hajde složićemo se da ga jednako volimo...Very Happy

42Sto mislite o Jacobu? - Page 2 Empty Re: Sto mislite o Jacobu? ned svi 16, 2010 12:38 am

♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡

♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡
With her sunshine - Jake
With her sunshine - Jake

E tako moze Very Happy Very Happy Very Happy heheheh
Ti si jedina s koju se slazem za Jake Very Happy

Jednostavno-nezamenljiv !

http://crazytimeswitheditor.deviantart.com/gallery/#tEXtURES

43Sto mislite o Jacobu? - Page 2 Empty Re: Sto mislite o Jacobu? pon svi 17, 2010 6:14 pm

Lea

Lea
Let.me.be.myself
Let.me.be.myself

♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡ je napisao/la:Haha izvukla si se na kraj xD (shalim se)

Ovako, Jake nije glup, on je znao da Bella voli Edwarda ali znao je takodje da je on bolji za nju.Zato sto to je i Edward potvrdio,Jake se jos vise trudio da je dobije. A on nije kriv sto Bella se igra njegovim osecanjama ! Ona je ta idiotka koja je zavaravala i njega i Edwarda ! Ako je toliko antipatican i odvratan - nece ga mnoooogi voleti , znaci da nije Very Happy
Da, Bella ipak ostaje sa Edward ali on dobija Nessie Smile

nemoj misliti da se svadjam sa tobom xD samo demantiram i pisem fakte o tome sto si pogresno rekla xD

također, team Jacob forever
On je predobar, super frend

44Sto mislite o Jacobu? - Page 2 Empty Re: Sto mislite o Jacobu? sri svi 19, 2010 6:01 pm

Kika

Kika
Broken - Heart Girl
Broken - Heart Girl

dobar frend, spreman se žrtvovat za svoje frendove... i naravno, Hotty jeee

45Sto mislite o Jacobu? - Page 2 Empty Re: Sto mislite o Jacobu? ned svi 30, 2010 1:10 am

JoxY ^^

JoxY ^^
Dete ljubavi
Dete ljubavi

Dobro dobar je friend to ne mogu da kažem (:

46Sto mislite o Jacobu? - Page 2 Empty Re: Sto mislite o Jacobu? ned svi 30, 2010 1:13 am

♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡

♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡
With her sunshine - Jake
With her sunshine - Jake

Hvala bogu nesto lepo od tvojih prstima o jake Very Happy Very Happy Very Happy

salim se

ma najbolji je Very Happy u svemu !

http://crazytimeswitheditor.deviantart.com/gallery/#tEXtURES

47Sto mislite o Jacobu? - Page 2 Empty Re: Sto mislite o Jacobu? ned svi 30, 2010 12:06 pm

Lillith Darkblade

Lillith Darkblade
Veridba
Veridba

Naravno-najbolji Smile :love:

48Sto mislite o Jacobu? - Page 2 Empty Re: Sto mislite o Jacobu? pon svi 31, 2010 11:08 am

Bells

Bells
Mrs. Lautner
Mrs. Lautner

I na kraju mi je čak i draže što je s Nessie, nego s Bellom.

49Sto mislite o Jacobu? - Page 2 Empty Re: Sto mislite o Jacobu? pon svi 31, 2010 11:14 am

True•Vampire

True•Vampire
Vampirica u duši
Vampirica u duši

E da i meni je drago!

50Sto mislite o Jacobu? - Page 2 Empty Re: Sto mislite o Jacobu? pon svi 31, 2010 12:53 pm

JoxY ^^

JoxY ^^
Dete ljubavi
Dete ljubavi

♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡ je napisao/la:Hvala bogu nesto lepo od tvojih prstima o jake Very Happy Very Happy Very Happy

salim se

ma najbolji je Very Happy u svemu !

haha ne znam sta mi bi xD salim se.

umem ja i da pricam lepo o njemu kad hocu xD (:

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 2 / 3.]

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.