Twilight Saga Fans
Dobrodošli na forum o Twilight Sagi! Registrujte se i zabavite s nama, a ako već jeste, ulogujte se i uživajte!

Shta mislite o Xavierovoj curi? Swvghw

Administracija foruma

Join the forum, it's quick and easy

Twilight Saga Fans
Dobrodošli na forum o Twilight Sagi! Registrujte se i zabavite s nama, a ako već jeste, ulogujte se i uživajte!

Shta mislite o Xavierovoj curi? Swvghw

Administracija foruma
Twilight Saga Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Shta mislite o Xavierovoj curi?

+3
~Taki~
♥~Volturi Fan~♥
Edward's girl
7 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Shta mislite o Xavierovoj curi? Empty Shta mislite o Xavierovoj curi? sub srp 31, 2010 12:35 pm

Edward's girl

Edward's girl
You don't know me
You don't know me

Shta mislite o Xavierovoj curi? 340x

Shta mislite o Xavierovoj curi? Xavivar_TN

Shta mislite o Xavierovoj curi? XavSA5

2Shta mislite o Xavierovoj curi? Empty Re: Shta mislite o Xavierovoj curi? sub srp 31, 2010 12:52 pm

♥~Volturi Fan~♥

♥~Volturi Fan~♥
Jacob's small star runner
Jacob's small star runner

ti,i Takki,i jos devojaka,bile bi mnogo lepse od nje
ne dopada mi se

3Shta mislite o Xavierovoj curi? Empty Re: Shta mislite o Xavierovoj curi? sub srp 31, 2010 12:56 pm

Edward's girl

Edward's girl
You don't know me
You don't know me

Ehhh Sad

Ni meni se ne dopada ;/

4Shta mislite o Xavierovoj curi? Empty Re: Shta mislite o Xavierovoj curi? sub srp 31, 2010 1:10 pm

~Taki~

~Taki~
>Forever young<
>Forever young

Meni je prvo bila gadna pa sam se onda pomirila sa činjenicom i rekla da je ok, a sad opet mislim da je gadna. Mislim realno svaka od nas je lepša od ove -.-

5Shta mislite o Xavierovoj curi? Empty Re: Shta mislite o Xavierovoj curi? sub srp 31, 2010 1:17 pm

Edward's girl

Edward's girl
You don't know me
You don't know me

Da...Jeste..Ali to je meni plus za Xavia msm ta cura sigurno ima neshto lepo npr dobra je ,pametna..To pokazuje da on nije povrshan Smile

6Shta mislite o Xavierovoj curi? Empty Re: Shta mislite o Xavierovoj curi? sub srp 31, 2010 1:19 pm

~Taki~

~Taki~
>Forever young<
>Forever young

Hajde da kažemo da je tako, jer ako je to njegov ukus devojaka --> nije mu dobro xD

7Shta mislite o Xavierovoj curi? Empty Re: Shta mislite o Xavierovoj curi? sub srp 31, 2010 1:20 pm

Edward's girl

Edward's girl
You don't know me
You don't know me

Mislim da jeste tako...Nije mi samo jasno kako je ova bila Miss O.O

8Shta mislite o Xavierovoj curi? Empty Re: Shta mislite o Xavierovoj curi? sub srp 31, 2010 1:22 pm

~Taki~

~Taki~
>Forever young<
>Forever young

Ako realno razmislimo, možda je bila miss zbog lepote ali pre jedno 10002000546541 godina kad su sve bile takve. xD

9Shta mislite o Xavierovoj curi? Empty Re: Shta mislite o Xavierovoj curi? sub srp 31, 2010 1:23 pm

Edward's girl

Edward's girl
You don't know me
You don't know me

ahahahahaha a nzm neke slike na google su joj lepe o.o

10Shta mislite o Xavierovoj curi? Empty Re: Shta mislite o Xavierovoj curi? sub srp 31, 2010 1:24 pm

~Taki~

~Taki~
>Forever young<
>Forever young

Neke da a neke ne. Možda ima ružnu polusestru-bliznakinju? xD

11Shta mislite o Xavierovoj curi? Empty Re: Shta mislite o Xavierovoj curi? sub srp 31, 2010 1:27 pm

Edward's girl

Edward's girl
You don't know me
You don't know me

Da i krije je u ormanu kad dodje Xavier!

12Shta mislite o Xavierovoj curi? Empty Re: Shta mislite o Xavierovoj curi? sub srp 31, 2010 1:27 pm

~Taki~

~Taki~
>Forever young<
>Forever young

hahahah možda, ili je samo ne fotogenična u Xavierovom prisustvu xD

13Shta mislite o Xavierovoj curi? Empty Re: Shta mislite o Xavierovoj curi? sub srp 31, 2010 1:34 pm

Edward's girl

Edward's girl
You don't know me
You don't know me

U njegovom prisustvu bi svako bio ruzhan.♥

14Shta mislite o Xavierovoj curi? Empty Re: Shta mislite o Xavierovoj curi? sub srp 31, 2010 2:12 pm

Sweet Vampire

Sweet Vampire
Uzivas u vampirskom zivotu sa Edwardom i Renesmee
Uzivas u vampirskom zivotu sa Edwardom i Renesmee

Oh..pa o ovom smo vec raspravljali i slozili se da je ravna gaboru! -.-

15Shta mislite o Xavierovoj curi? Empty Re: Shta mislite o Xavierovoj curi? sub srp 31, 2010 11:26 pm

Hollywood Whore

Hollywood Whore
A vampire is forever
A vampire is forever

Don't like heeeer Rolling Eyes:

16Shta mislite o Xavierovoj curi? Empty Re: Shta mislite o Xavierovoj curi? ned kol 01, 2010 3:56 am

Emma Cullen

Emma Cullen
I will always love Robert
I will always love Robert

Devojka ko devojka ništa posebno...Niti je nešto lepa, niti je toliko ružna ipak je bila miss tako da u lepotu neću da sumnjam...A meni je nekako ona uvek lepša kad je uz Xaviera nego kad je sama na slikama...

17Shta mislite o Xavierovoj curi? Empty Re: Shta mislite o Xavierovoj curi? pet kol 06, 2010 6:55 pm

^^Miss.Lautner^^

^^Miss.Lautner^^
Ljubav
Ljubav

Dok ne otvara usta...medena je:)

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.