Twilight Saga Fans
Dobrodošli na forum o Twilight Sagi! Registrujte se i zabavite s nama, a ako već jeste, ulogujte se i uživajte!

Što mislite o Vampire Sucks? Swvghw

Administracija foruma

Join the forum, it's quick and easy

Twilight Saga Fans
Dobrodošli na forum o Twilight Sagi! Registrujte se i zabavite s nama, a ako već jeste, ulogujte se i uživajte!

Što mislite o Vampire Sucks? Swvghw

Administracija foruma
Twilight Saga Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Što mislite o Vampire Sucks?

+3
MISA
Iva•Lautner
Poisoned•Miss
7 posters

Što mislite o Vampire Sucks? I_vote_lcap0%Što mislite o Vampire Sucks? I_vote_rcap 0% [ 0 ]
Što mislite o Vampire Sucks? I_vote_lcap67%Što mislite o Vampire Sucks? I_vote_rcap 67% [ 2 ]
Što mislite o Vampire Sucks? I_vote_lcap33%Što mislite o Vampire Sucks? I_vote_rcap 33% [ 1 ]
Ukupno glasova : 3

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Što mislite o Vampire Sucks? Empty Što mislite o Vampire Sucks? pet srp 22, 2011 12:11 pm

Poisoned•Miss

Poisoned•Miss
That's not my name
That's not my name

Što mislite o Vampire Sucks? Robsten
https://twilight-saga-fans.forumcroatian.com

2Što mislite o Vampire Sucks? Empty Re: Što mislite o Vampire Sucks? pet srp 22, 2011 5:24 pm

Iva•Lautner

Iva•Lautner
Jacob,you're my destiny
Jacob,you're my destiny

Ok je ali ništa posebno. Mada nisam sve pogledala, nego samo prvih 15 minuta s Jelenom i umrle smo od smijeha. Međutim više smo se smijale jer je bilo na nekom drugom jeziku nego samoj parodiji.xD

3Što mislite o Vampire Sucks? Empty Re: Što mislite o Vampire Sucks? pet srp 22, 2011 11:59 pm

MISA

MISA
Vampiri
Vampiri

Ok je, ali ništa posebno.

4Što mislite o Vampire Sucks? Empty Re: Što mislite o Vampire Sucks? ned srp 24, 2011 1:54 am

Emma Cullen

Emma Cullen
I will always love Robert
I will always love Robert

Ne sviđa mi se ovakvo ismijavanje.
Ne volim ovakve filmove koji su sprdačina na popularne filmove -.- Debilno ismejavanje popularnih saga Mad
Nisam gledala niti planiram da gledam jer mrzim sve filmove tog tipa.

Što mislite o Vampire Sucks? 4
Što mislite o Vampire Sucks? Ive

5Što mislite o Vampire Sucks? Empty Re: Što mislite o Vampire Sucks? pon pro 12, 2011 4:34 pm

Night Vampire

Night Vampire
Lady Cullen
Lady Cullen

Hm, baš me nešto i ne oduševljava kada vidim milione komentara na fb-u i sličnim sajtovima tipa 'Twilight je glupost', a polovina njih verovatno nije ni pročitalo knjige, ali ovo me je zaista dobro nasmejalo i ne gledam ga kao vređanje Stephenienog dela već kao dobru šalu na račun Sumraka.

6Što mislite o Vampire Sucks? Empty Re: Što mislite o Vampire Sucks? sri pro 14, 2011 3:06 pm

Poisoned•Miss

Poisoned•Miss
That's not my name
That's not my name

Ne volim kada se ismijava nesto sto volim, ali moram priznati da je stvarno smijesno:)

7Što mislite o Vampire Sucks? Empty Re: Što mislite o Vampire Sucks? sub pro 17, 2011 9:51 am

Lea

Lea
Let.me.be.myself
Let.me.be.myself

Ja to nisam shvatila baš ko ismijavanje, a sto se tice filma oke je.

8Što mislite o Vampire Sucks? Empty Re: Što mislite o Vampire Sucks? sub pro 17, 2011 1:23 pm

Poisoned•Miss

Poisoned•Miss
That's not my name
That's not my name

Lea je napisao/la:Ja to nisam shvatila baš ko ismijavanje, a sto se tice filma oke je.

Ali ovo definitivno je ismijavanje. (:

9Što mislite o Vampire Sucks? Empty Re: Što mislite o Vampire Sucks? sub pro 17, 2011 9:36 pm

Lea

Lea
Let.me.be.myself
Let.me.be.myself

A dobro Razz, al ajmo reći da nisam shvatila kao neko zločesto ismijavanje ^^

10Što mislite o Vampire Sucks? Empty Re: Što mislite o Vampire Sucks? ned pro 18, 2011 1:08 pm

Poisoned•Miss

Poisoned•Miss
That's not my name
That's not my name

Haha shvaćam Very Happy

11Što mislite o Vampire Sucks? Empty Re: Što mislite o Vampire Sucks? ned pro 25, 2011 10:52 pm

♥_Vampire_in_love_♥

♥_Vampire_in_love_♥
My heart beats for vampires
My heart beats for vampires

Iskreno, ne vidim kao neko vrijeđanje Sumraka, ali pomalo je debilno

Sponsored content

[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]