Twilight Saga Fans
Dobrodošli na forum o Twilight Sagi! Registrujte se i zabavite s nama, a ako već jeste, ulogujte se i uživajte!

Koji vam je najbolji lik? - Page 2 Swvghw

Administracija foruma

Join the forum, it's quick and easy

Twilight Saga Fans
Dobrodošli na forum o Twilight Sagi! Registrujte se i zabavite s nama, a ako već jeste, ulogujte se i uživajte!

Koji vam je najbolji lik? - Page 2 Swvghw

Administracija foruma
Twilight Saga Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Koji vam je najbolji lik?

+29
Sneza
*Bella Swan*
..:KiKi:..
*Kiki*Nikki*
Lady Cullen
^^Miss.Lautner^^
♥_Vampire_in_love_♥
P.S.TWILIGHT
♫Dark✬Vampire♫
JoxY ^^
@lek$@ndr@
Sweet Vampire
~Vampiirella~
Alma Cullen
Rosalie Hale
Adijata
Jexy Hale
Bells
love.twilight.girl.
*| Tiкie Bмd |*
mialice
Amyicha
True•Vampire
The Cullen girl
.CrAzY.B!tCh.
Emma Cullen
♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡
Edward's girl
Poisoned•Miss
33 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Poruka [Stranica 2 / 3.]

26Koji vam je najbolji lik? - Page 2 Empty Re: Koji vam je najbolji lik? ned sij 17, 2010 10:10 pm

Adijata

Adijata
Forks
Forks

Jacob,Jacob,Jacob,Jacob,Jacob,Jacob i samo,Jacob!!!Alice,Alice,Alice,Alice i samo Alice,Bella je malo glupa,a Edawrd mi je bezze,ali zato Jake i Alice fenomenalni...volim ja i Bellu ali me uzasno nerviraju glupi ljudi!!

27Koji vam je najbolji lik? - Page 2 Empty Re: Koji vam je najbolji lik? ned sij 17, 2010 10:15 pm

Rosalie Hale

Rosalie Hale
Forks
Forks

rosalie jer je hladna, distancirana, prelepa u svakom pogledu i jer joj se divim.

28Koji vam je najbolji lik? - Page 2 Empty Re: Koji vam je najbolji lik? pon sij 18, 2010 11:20 am

Alma Cullen

Alma Cullen
Simpatija
Simpatija

1.Najomiljeniji lik mi je Rosalie jer je lijepa,hladna,uobrazena,tvrdoglava,nestrpljiva,tuzna prošlost,zaljubljena-sver isto kao i ja.
2.Najomiljeniji lik mi je Dzasper jer je zgodan,dobrodušan,tezak zivot ima,mnogo voli Alice..
3.Najomiljeniji lik mi je Alec jer je zgodan,najbolji od svih Volturijevih,odan,hladan,distanciran od drugih i jer ima neki šarm.
4.Najomiljeniji lik mi je Dzej jer je zla,lukava,mudra,lijepa,ima svoje ja,dize se u oblake,hladna,nije je briga nizašta...
5.Najomiljeniji lik mi je Edward jer je savršen

29Koji vam je najbolji lik? - Page 2 Empty Re: Koji vam je najbolji lik? pon sij 18, 2010 11:22 am

Edward's girl

Edward's girl
You don't know me
You don't know me

Adijata je napisao/la:Jacob,Jacob,Jacob,Jacob,Jacob,Jacob i samo,Jacob!!!Alice,Alice,Alice,Alice i samo Alice,Bella je malo glupa,a Edawrd mi je bezze,ali zato Jake i Alice fenomenalni...volim ja i Bellu ali me uzasno nerviraju glupi ljudi!!

Hej ne vrijedjaj!I odakle pravo da govorish da je Bella glupa???Ona je izuzetno pametna cura! Suspect

30Koji vam je najbolji lik? - Page 2 Empty Re: Koji vam je najbolji lik? pon sij 18, 2010 11:25 am

Alma Cullen

Alma Cullen
Simpatija
Simpatija

da Bella jeste pametna

31Koji vam je najbolji lik? - Page 2 Empty Re: Koji vam je najbolji lik? pon sij 18, 2010 11:25 am

Edward's girl

Edward's girl
You don't know me
You don't know me

Naravno...Reci da je Bella glupa...stv.. Evil or Very Mad:

32Koji vam je najbolji lik? - Page 2 Empty Re: Koji vam je najbolji lik? pon sij 18, 2010 10:07 pm

~Vampiirella~

avatar
Vampiri
Vampiri

Nije Bella glupa,samo je pomalo(dobro,stvarno!:ahaha:) nespretna.Ali nije glupa.Bas suprotno.

Meni su najomiljeniji likovi:
1.Eward Cullen,jer je brizan,odan,strpljiv,prelijep,najsarmantnije bice na svijetu(u knjigama)... Very Happy
2.Alice Cullen,jer je najbolja prijateljica ikad,malena,voli shopping,uvijek je u pokretu...
3.Bella,jer se ipak oko nje vrti cijela prica. :afro:

i Renesmee mi je draga,takodjer.jer je najPERFECT dijete na planeti. :shock: :oops:

33Koji vam je najbolji lik? - Page 2 Empty Re: Koji vam je najbolji lik? pon sij 18, 2010 10:56 pm

Sweet Vampire

Sweet Vampire
Uzivas u vampirskom zivotu sa Edwardom i Renesmee
Uzivas u vampirskom zivotu sa Edwardom i Renesmee

Hehe..vidi se po imenu..definitivno Renesmee iz vise razloga..
zato sto su joj roditelji Edward i Bella....zadi sto je neodoljiva i svi je naprosto obozavaju..zato sto se Jacob zaljubi u nju..odnosno ´utisne´.. Very Happy

34Koji vam je najbolji lik? - Page 2 Empty Re: Koji vam je najbolji lik? pet sij 29, 2010 1:17 pm

*| Tiкie Bмd |*

*| Tiкie Bмd |*
Volim Edwarda
Volim Edwarda

slažem se =))))

35Koji vam je najbolji lik? - Page 2 Empty Re: Koji vam je najbolji lik? pet sij 29, 2010 4:28 pm

Jexy Hale

Jexy Hale
Venčanje
Venčanje

ono ups!!zaboravia razloge napisat..ali ih je lara npisala..XD

36Koji vam je najbolji lik? - Page 2 Empty Re: Koji vam je najbolji lik? sub vel 20, 2010 11:12 pm

@lek$@ndr@

@lek$@ndr@
Cullens
Cullens

Dzejkob, Alis i Viktoria

37Koji vam je najbolji lik? - Page 2 Empty Re: Koji vam je najbolji lik? pet oľu 19, 2010 9:14 pm

JoxY ^^

JoxY ^^
Dete ljubavi
Dete ljubavi

Edward!

38Koji vam je najbolji lik? - Page 2 Empty Re: Koji vam je najbolji lik? pon oľu 22, 2010 10:53 pm

♫Dark✬Vampire♫

♫Dark✬Vampire♫
♥ Jackson is my hero ♥
♥ Jackson is my hero ♥

Edward Smile

39Koji vam je najbolji lik? - Page 2 Empty Re: Koji vam je najbolji lik? pon tra 19, 2010 3:33 pm

♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡

♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡
With her sunshine - Jake
With her sunshine - Jake

Jake Ed Bells Alice i Renesmee (naravno )

http://crazytimeswitheditor.deviantart.com/gallery/#tEXtURES

40Koji vam je najbolji lik? - Page 2 Empty Re: Koji vam je najbolji lik? sri lip 30, 2010 12:04 am

P.S.TWILIGHT

P.S.TWILIGHT
Simpatija
Simpatija

Moje se misljenje menja iz dana u dan,ali na prvom mestu uvek ostaje Jasper jer je dobar pametan i pocice za tobom na kraj sveta Very Happy

41Koji vam je najbolji lik? - Page 2 Empty Re: Koji vam je najbolji lik? sri lip 30, 2010 11:08 am

♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡

♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡
With her sunshine - Jake
With her sunshine - Jake

~Vampiirella~ je napisao/la:Nije Bella glupa,samo je pomalo(dobro,stvarno!:ahaha:) nespretna.Ali nije glupa.Bas suprotno.

Meni su najomiljeniji likovi:
1.Eward Cullen,jer je brizan,odan,strpljiv,prelijep,najsarmantnije bice na svijetu(u knjigama)... Very Happy
2.Alice Cullen,jer je najbolja prijateljica ikad,malena,voli shopping,uvijek je u pokretu...
3.Bella,jer se ipak oko nje vrti cijela prica. :afro:

i Renesmee mi je draga,takodjer.jer je najPERFECT dijete na planeti. :shock: :oops:

Slazem se sa ovi razlozi o svima samo cu da dodam Jake-a
Jer je prelep,smjesan,pozitivan,sharmantan !! <333

http://crazytimeswitheditor.deviantart.com/gallery/#tEXtURES

42Koji vam je najbolji lik? - Page 2 Empty Re: Koji vam je najbolji lik? sri lip 30, 2010 11:09 am

♥_Vampire_in_love_♥

♥_Vampire_in_love_♥
My heart beats for vampires
My heart beats for vampires

Bella, Jake, Ed, Nessie, Alice Very Happy, a naj Bella i Ed i Jake xD

43Koji vam je najbolji lik? - Page 2 Empty Re: Koji vam je najbolji lik? pet kol 06, 2010 7:02 pm

^^Miss.Lautner^^

^^Miss.Lautner^^
Ljubav
Ljubav

JACOB !!!

44Koji vam je najbolji lik? - Page 2 Empty Re: Koji vam je najbolji lik? uto ruj 07, 2010 5:39 pm

Lady Cullen

Lady Cullen
Simpatija
Simpatija

Edward, Alice, Emeett i Bella Koji vam je najbolji lik? - Page 2 541951

45Koji vam je najbolji lik? - Page 2 Empty Re: Koji vam je najbolji lik? sub ruj 18, 2010 11:27 am

*Kiki*Nikki*

*Kiki*Nikki*
Simpatija
Simpatija

1.Rosalie je najjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjbolja!Pored toga sto je prelepa ona je i najpametnija...Dobra iako vidim da niko to ne primecuje...Zna sta zeli...Prica joj je jako tuzna (plakala sam kada sam citala njenu pricu)...
2.Emmett se zeza i on je najsmesniji...to je jedini razlog...
3.Alice je ok...
4.Edward je ok...
5.Bella je ok osim sto je smotana...
6.Jacobe je prezireeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem ga!!!!!!!!!!!
7.Carlise je ok...
8.Esme je ok...
9.Charlie je malo vise glup...
10.Rene je isto malo glupa...
Ali imap samo Jacoba prezirem...

46Koji vam je najbolji lik? - Page 2 Empty Re: Koji vam je najbolji lik? sub ruj 18, 2010 7:59 pm

Poisoned•Miss

Poisoned•Miss
That's not my name
That's not my name

Trenutno Alice ^^

https://twilight-saga-fans.forumcroatian.com

47Koji vam je najbolji lik? - Page 2 Empty Re: Koji vam je najbolji lik? sub ruj 18, 2010 10:29 pm

♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡

♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡
With her sunshine - Jake
With her sunshine - Jake

Zasto?xD

http://crazytimeswitheditor.deviantart.com/gallery/#tEXtURES

48Koji vam je najbolji lik? - Page 2 Empty Re: Koji vam je najbolji lik? pet lis 15, 2010 11:47 am

..:KiKi:..

..:KiKi:..
Dete ljubavi
Dete ljubavi

Trenutno Nessi

49Koji vam je najbolji lik? - Page 2 Empty Re: Koji vam je najbolji lik? pet lis 15, 2010 1:39 pm

*Bella Swan*

*Bella Swan*
It all begins with a choice!
It all begins with a choice!

pa definitivno mi je naj lik edward Koji vam je najbolji lik? - Page 2 663712 Very Happy
a posle njega Bella,Nessie,pa i Jacob...Smile

50Koji vam je najbolji lik? - Page 2 Empty Re: Koji vam je najbolji lik? sub pro 04, 2010 5:31 pm

Sneza

Sneza
Simpatija
Simpatija

Alice,Jacob i Edward ... Smile

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 2 / 3.]

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.