Twilight Saga Fans
Dobrodošli na forum o Twilight Sagi! Registrujte se i zabavite s nama, a ako već jeste, ulogujte se i uživajte!

Da ste vampir... Swvghw

Administracija foruma

Join the forum, it's quick and easy

Twilight Saga Fans
Dobrodošli na forum o Twilight Sagi! Registrujte se i zabavite s nama, a ako već jeste, ulogujte se i uživajte!

Da ste vampir... Swvghw

Administracija foruma
Twilight Saga Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Da ste vampir...

+2
Edward's girl
Hollywood Whore
6 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Da ste vampir... Empty Da ste vampir... ned oľu 06, 2011 5:33 pm

Hollywood Whore

Hollywood Whore
A vampire is forever
A vampire is forever

Šta mislite, kakve moći bi imali? Uzmite u obzir vaše osobine i tuđa mišljenja o vama. Recite koja je vaša najdominantnija osobina i po tome odredite moć.

2Da ste vampir... Empty Re: Da ste vampir... uto oľu 08, 2011 10:54 am

Edward's girl

Edward's girl
You don't know me
You don't know me

Znaci stopostotno bi bilo ovako..
Posto obozavam zivotinje a ljude prezirem hranila bih se ljudskom krvlju, nikako zivotinjskom...
Verovatno bi mi bila neka moc tipa mogla bih da razumem ili kontrolisem zivotinje.
I posto bih postala vampir, sigurno bi bila ogorcena na sudbinu i zasto se bas meni to desilo, i kladim se da bih bila zlobna psihoticna kucka kao Katherine Pierce iz vampire diaries... Brinula bih samo za sebe i preko svih gazila. ETO Smile

3Da ste vampir... Empty Re: Da ste vampir... sub oľu 19, 2011 10:54 am

Hollywood Whore

Hollywood Whore
A vampire is forever
A vampire is forever

Ja mislim da bih mogla da čitam misli ili da manipulišem ljudima, jer čak i bez 'moći' to radim svakodnevno tj. dobro čitam ljude i znam kakvi su na osnovu samo jednog pogleda. Što se tiče ishrane mislim da bi se hranila krvlju ljudi, jer bi me iskreno bilo baš briga xD

4Da ste vampir... Empty Re: Da ste vampir... pet tra 01, 2011 1:51 am

*Fabulous Killjoy*

*Fabulous Killjoy*
9-47
9-47

strebala bih 100 na sat xD

5Da ste vampir... Empty Re: Da ste vampir... pet tra 01, 2011 11:30 pm

♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡

♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡
With her sunshine - Jake
With her sunshine - Jake

bas sprotivno od vanje ja bi se definitivno hranila zivotinjskom krvi jer sam jako osecajna i povezujem se brzo sa ljudima oko mene ii nemogu da nekog povredim uvek pazim da je sve ok da ne uradim nesto lose...moc, pa nezz,mozda bi mogla na neki nacin zastititi ljude-ne poput bella vec kao da imam sliku za sve one koje su mi u blizini i koje mi znace, i tako da kontrolisem ih da ne urade nesto loso ili da urade nesto sto bi druge mogle iskoristiti za lose stvari...

http://crazytimeswitheditor.deviantart.com/gallery/#tEXtURES

6Da ste vampir... Empty Re: Da ste vampir... pet tra 08, 2011 6:59 pm

Tiinaa ^^

Tiinaa ^^
Prosidba
Prosidba

ne znam šta bih radilaa Very Happy
alii bih baš volela da budem vampiiir ^^

7Da ste vampir... Empty Re: Da ste vampir... pet svi 27, 2011 9:23 pm

•Vanessa•

•Vanessa•
Simpatija
Simpatija

Moja najdominantnija osobina je definitivno pronicljivost Very Happy
Pretpistavljam da bi mi bila dodjeljena titula citacice misli ili neceg' takvog,ali u svakom slucaju nadam se da cu ostatak zivota provesti kao covjek bez ludih glasova xD

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.