Twilight Saga Fans
Dobrodošli na forum o Twilight Sagi! Registrujte se i zabavite s nama, a ako već jeste, ulogujte se i uživajte!

Zelite li da je Riley prezivio? Swvghw

Administracija foruma

Join the forum, it's quick and easy

Twilight Saga Fans
Dobrodošli na forum o Twilight Sagi! Registrujte se i zabavite s nama, a ako već jeste, ulogujte se i uživajte!

Zelite li da je Riley prezivio? Swvghw

Administracija foruma
Twilight Saga Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Zelite li da je Riley prezivio?

+16
..:KiKi:..
~Lena Bieber~
*Bella Swan*
......
Wwinner
♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡
_♥_Wampire baby_♥_
^^Miss.Lautner^^
Emma Cullen
Hollywood Whore
Sweet Vampire
♥_Vampire_in_love_♥
Iva•Lautner
~Taki~
Edward's girl
Poisoned•Miss
20 posters

Go to page : 1, 2  Next

Zelite li da je Riley prezivio?

Zelite li da je Riley prezivio? I_vote_lcap83%Zelite li da je Riley prezivio? I_vote_rcap 83% [ 15 ]
Zelite li da je Riley prezivio? I_vote_lcap17%Zelite li da je Riley prezivio? I_vote_rcap 17% [ 3 ]
Ukupno glasova : 18

Poll closed

Go down  Poruka [Stranica 1 / 2.]

1Zelite li da je Riley prezivio? Empty Zelite li da je Riley prezivio? sri srp 28, 2010 12:43 pm

Poisoned•Miss

Poisoned•Miss
That's not my name
That's not my name

U Eclipse, zelite li da je prezivio i npr. ostao s Cullenovima?

https://twilight-saga-fans.forumcroatian.com

2Zelite li da je Riley prezivio? Empty Re: Zelite li da je Riley prezivio? sri srp 28, 2010 12:46 pm

Edward's girl

Edward's girl
You don't know me
You don't know me

Da!!!!

3Zelite li da je Riley prezivio? Empty Re: Zelite li da je Riley prezivio? sri srp 28, 2010 2:09 pm

~Taki~

~Taki~
>Forever young<
>Forever young

Daaaaa (:

4Zelite li da je Riley prezivio? Empty Re: Zelite li da je Riley prezivio? sri srp 28, 2010 2:23 pm

Iva•Lautner

Iva•Lautner
Jacob,you're my destiny
Jacob,you're my destiny

daaaa!

5Zelite li da je Riley prezivio? Empty Re: Zelite li da je Riley prezivio? sri srp 28, 2010 3:26 pm

♥_Vampire_in_love_♥

♥_Vampire_in_love_♥
My heart beats for vampires
My heart beats for vampires

Ne, nakon čitanja The short second life of Bree Tanner, ne bih ( samo malo xD)

6Zelite li da je Riley prezivio? Empty Re: Zelite li da je Riley prezivio? sri srp 28, 2010 3:30 pm

Edward's girl

Edward's girl
You don't know me
You don't know me

Molim teee reci mi zaashtoo :OOO

7Zelite li da je Riley prezivio? Empty Re: Zelite li da je Riley prezivio? sri srp 28, 2010 6:19 pm

Sweet Vampire

Sweet Vampire
Uzivas u vampirskom zivotu sa Edwardom i Renesmee
Uzivas u vampirskom zivotu sa Edwardom i Renesmee

Pa ne bih, zato sto je los lik, ali bih zato sto je PRESAVRSEN!!! Very Happy Zelite li da je Riley prezivio? 927196

8Zelite li da je Riley prezivio? Empty Re: Zelite li da je Riley prezivio? sri srp 28, 2010 6:21 pm

Edward's girl

Edward's girl
You don't know me
You don't know me

Tea odgovori mi na pm :OO

9Zelite li da je Riley prezivio? Empty Re: Zelite li da je Riley prezivio? sri srp 28, 2010 6:22 pm

Hollywood Whore

Hollywood Whore
A vampire is forever
A vampire is forever

Ja biiiiih Very Happy

10Zelite li da je Riley prezivio? Empty Re: Zelite li da je Riley prezivio? sri srp 28, 2010 6:24 pm

Sweet Vampire

Sweet Vampire
Uzivas u vampirskom zivotu sa Edwardom i Renesmee
Uzivas u vampirskom zivotu sa Edwardom i Renesmee

Micy jesi citala kratak drugi zivot bree taner?

11Zelite li da je Riley prezivio? Empty Re: Zelite li da je Riley prezivio? sri srp 28, 2010 6:25 pm

Edward's girl

Edward's girl
You don't know me
You don't know me

Ja nisam ko jeste nek mi poshalje pm ukratko o.o

12Zelite li da je Riley prezivio? Empty Re: Zelite li da je Riley prezivio? čet srp 29, 2010 12:15 pm

Poisoned•Miss

Poisoned•Miss
That's not my name
That's not my name

Ja jesam...Poslat cu ti Vanja xD

Ugl. ja svejedno zelim da je prezivio :pink heart:

https://twilight-saga-fans.forumcroatian.com

13Zelite li da je Riley prezivio? Empty Re: Zelite li da je Riley prezivio? pet srp 30, 2010 4:20 am

Emma Cullen

Emma Cullen
I will always love Robert
I will always love Robert

Ni ja nisam čitala knjigu, ali mi on nije tako loš lik tako da bih volela da je preživeo i ostao sa njima...

14Zelite li da je Riley prezivio? Empty Re: Zelite li da je Riley prezivio? pet kol 06, 2010 9:51 pm

^^Miss.Lautner^^

^^Miss.Lautner^^
Ljubav
Ljubav

I da i ne...ali ipak da...presladak je^^

15Zelite li da je Riley prezivio? Empty Re: Zelite li da je Riley prezivio? sri kol 11, 2010 1:55 pm

_♥_Wampire baby_♥_

_♥_Wampire baby_♥_
.♥.Jared's.Hurricane.♥.
.♥.Jared's.Hurricane.♥.

Volela bi da je preziveo...xDDDD Very Happy

16Zelite li da je Riley prezivio? Empty Re: Zelite li da je Riley prezivio? sri kol 11, 2010 3:09 pm

♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡

♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡
With her sunshine - Jake
With her sunshine - Jake

Volela bih da je ostao sa Cullenovi.
Zao mi je za njega,bio je tako slep-victoria ga lagala cjelo vreme i kad je umirao nije ga ni poglednula -.-''
Dusha je <3 Da je samo poslusao Edwarda Sad

http://crazytimeswitheditor.deviantart.com/gallery/#tEXtURES

17Zelite li da je Riley prezivio? Empty Re: Zelite li da je Riley prezivio? čet kol 26, 2010 8:15 pm

Wwinner

Wwinner
Forks
Forks

Da

18Zelite li da je Riley prezivio? Empty Re: Zelite li da je Riley prezivio? čet kol 26, 2010 10:43 pm

...<Mima>...

...<Mima>...
Dete ljubavi
Dete ljubavi

Volela biih...

19Zelite li da je Riley prezivio? Empty Re: Zelite li da je Riley prezivio? pet kol 27, 2010 9:59 am

*Bella Swan*

*Bella Swan*
It all begins with a choice!
It all begins with a choice!

ne..nesvidja mi se preterano njegov lik..a i msm da on ne bi mogao ostati ravnodusan prema victorijinoj smrti..

20Zelite li da je Riley prezivio? Empty Re: Zelite li da je Riley prezivio? pet kol 27, 2010 11:48 am

~Lena Bieber~

~Lena Bieber~
Simpatija
Simpatija

da

21Zelite li da je Riley prezivio? Empty Re: Zelite li da je Riley prezivio? pon ruj 06, 2010 5:28 pm

..:KiKi:..

..:KiKi:..
Dete ljubavi
Dete ljubavi

volela bih

22Zelite li da je Riley prezivio? Empty Re: Zelite li da je Riley prezivio? pon ruj 06, 2010 6:13 pm

♥_Vampire_in_love_♥

♥_Vampire_in_love_♥
My heart beats for vampires
My heart beats for vampires

Vanja me je davno pitala zašto ne bih xD evo odgovora:
Zato što je on...bio loš tip...istina Xavier ga je učinio lijepim, ali on je bio loš kao "osoba" slijedio je Victtoriu i ubio Diega, svoga najdražeg(onoga koji mu je bio najbolji kao prijatelj) vampira(iz njihove "bande")....šta bi onda sve mogao uraditi drugima????

23Zelite li da je Riley prezivio? Empty Re: Zelite li da je Riley prezivio? ned lis 31, 2010 3:47 am

MisS Cullen ♥

MisS Cullen ♥
Converse_Freak.^^
Converse_Freak.^^

Ja jesam citala.Pa ipak mislim da je trebao da prezivi..Decko nije nista kriv..Victoria [:@] ga je terala na to :@@

24Zelite li da je Riley prezivio? Empty Re: Zelite li da je Riley prezivio? sri stu 03, 2010 9:47 pm

I <3 Emmett

I <3 Emmett
~*~LiTtLe DaNcInG VaMpIrE~*~
~*~LiTtLe DaNcInG VaMpIrE~*~

Ne..Ja njega ne volim ni malo..

http://crtaci-i-filmovi.forumotion.com

25Zelite li da je Riley prezivio? Empty Re: Zelite li da je Riley prezivio? ned stu 28, 2010 10:09 am

Night Vampire

Night Vampire
Lady Cullen
Lady Cullen

Daaa Very Happy

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 2.]

Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.