Twilight Saga Fans
Dobrodošli na forum o Twilight Sagi! Registrujte se i zabavite s nama, a ako već jeste, ulogujte se i uživajte!

Svidja li vam se kraj 'New Moona'? - Page 2 Swvghw

Administracija foruma

Join the forum, it's quick and easy

Twilight Saga Fans
Dobrodošli na forum o Twilight Sagi! Registrujte se i zabavite s nama, a ako već jeste, ulogujte se i uživajte!

Svidja li vam se kraj 'New Moona'? - Page 2 Swvghw

Administracija foruma
Twilight Saga Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Svidja li vam se kraj 'New Moona'?

+22
Iva•Lautner
prokleta_kurvα.♥
♫Dark✬Vampire♫
Lea
Hollywood Whore
Katarina Cullen
JoxY ^^
*Fabulous Killjoy*
@lek$@ndr@
♥_Vampire_in_love_♥
True•Vampire
Sweet Vampire
Rosalie Hale
Adijata
*| Tiкie Bмd |*
The Cullen girl
Jexy Hale
~Vampiirella~
Edward's girl
♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡
Emma Cullen
Poisoned•Miss
26 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Poruka [Stranica 2 / 3.]

26Svidja li vam se kraj 'New Moona'? - Page 2 Empty Re: Svidja li vam se kraj 'New Moona'? ned sij 10, 2010 9:35 pm

*| Tiкie Bмd |*

*| Tiкie Bмd |*
Volim Edwarda
Volim Edwarda

da jako mi se svidio..

27Svidja li vam se kraj 'New Moona'? - Page 2 Empty Re: Svidja li vam se kraj 'New Moona'? ned sij 17, 2010 10:08 pm

Adijata

Adijata
Forks
Forks

Meni je ok sto je ona otisla spasiti EDawrda,ali ipak mislim da bi bilo bolje da je ostala sa Jakeom....

28Svidja li vam se kraj 'New Moona'? - Page 2 Empty Re: Svidja li vam se kraj 'New Moona'? ned sij 17, 2010 10:15 pm

Rosalie Hale

Rosalie Hale
Forks
Forks

nisam gledala, smorio me na pola.

29Svidja li vam se kraj 'New Moona'? - Page 2 Empty Re: Svidja li vam se kraj 'New Moona'? ned sij 17, 2010 10:58 pm

Edward's girl

Edward's girl
You don't know me
You don't know me

Rosalie Hale je napisao/la:nisam gledala, smorio me na pola.

New Moon te smorio na pola???? Svidja li vam se kraj 'New Moona'? - Page 2 598820 Svidja li vam se kraj 'New Moona'? - Page 2 598820 Suspect Suspect

30Svidja li vam se kraj 'New Moona'? - Page 2 Empty Re: Svidja li vam se kraj 'New Moona'? ned sij 17, 2010 11:16 pm

Rosalie Hale

Rosalie Hale
Forks
Forks

jeste, to je ubedljivo najdosadnija knjiga cele sage. čitala sam ju 15 dana, a film sam gledala samo do pola.

31Svidja li vam se kraj 'New Moona'? - Page 2 Empty Re: Svidja li vam se kraj 'New Moona'? ned sij 17, 2010 11:41 pm

~Vampiirella~

avatar
Vampiri
Vampiri

Film je strava,ja tebe NE KONTAM ! :shock: :shock:

32Svidja li vam se kraj 'New Moona'? - Page 2 Empty Re: Svidja li vam se kraj 'New Moona'? ned sij 17, 2010 11:44 pm

Rosalie Hale

Rosalie Hale
Forks
Forks

mnogi me ne kontaju, ne brini zvog toga!

33Svidja li vam se kraj 'New Moona'? - Page 2 Empty Re: Svidja li vam se kraj 'New Moona'? pon sij 18, 2010 11:06 pm

Sweet Vampire

Sweet Vampire
Uzivas u vampirskom zivotu sa Edwardom i Renesmee
Uzivas u vampirskom zivotu sa Edwardom i Renesmee

I meni je New Moon najdosadnija knjiga iz Twilight sage..svaki puta kad citam sve knjige,samo tu izostavim...i kraj mi se svidja samo kad Edward zaprosi Bellu ali ne kad nije ostala sa Jacobom..

34Svidja li vam se kraj 'New Moona'? - Page 2 Empty Re: Svidja li vam se kraj 'New Moona'? pon vel 01, 2010 9:44 pm

True•Vampire

True•Vampire
Vampirica u duši
Vampirica u duši

meni se i kraj ne sviđa jako, jer su otišli posvađani...

35Svidja li vam se kraj 'New Moona'? - Page 2 Empty Re: Svidja li vam se kraj 'New Moona'? uto vel 02, 2010 2:47 pm

♥_Vampire_in_love_♥

♥_Vampire_in_love_♥
My heart beats for vampires
My heart beats for vampires

Normalno,nekako Bella je ljepša uz Edwarda

36Svidja li vam se kraj 'New Moona'? - Page 2 Empty Re: Svidja li vam se kraj 'New Moona'? ned vel 21, 2010 7:18 pm

@lek$@ndr@

@lek$@ndr@
Cullens
Cullens

Adijata je napisao/la:Meni je ok sto je ona otisla spasiti EDawrda,ali ipak mislim da bi bilo bolje da je ostala sa Jakeom....

slazem se

37Svidja li vam se kraj 'New Moona'? - Page 2 Empty Re: Svidja li vam se kraj 'New Moona'? uto oľu 02, 2010 4:28 pm

*Fabulous Killjoy*

*Fabulous Killjoy*
9-47
9-47

dap pa will you marry me bella pa zato xD

38Svidja li vam se kraj 'New Moona'? - Page 2 Empty Re: Svidja li vam se kraj 'New Moona'? pet oľu 19, 2010 9:00 pm

JoxY ^^

JoxY ^^
Dete ljubavi
Dete ljubavi

Kul je kraj Very Happy

39Svidja li vam se kraj 'New Moona'? - Page 2 Empty Re: Svidja li vam se kraj 'New Moona'? pon tra 19, 2010 3:43 pm

♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡

♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡
With her sunshine - Jake
With her sunshine - Jake

ne svidja mi seee Sad mogli su ga skratiti ili bar produziti

http://crazytimeswitheditor.deviantart.com/gallery/#tEXtURES

40Svidja li vam se kraj 'New Moona'? - Page 2 Empty Re: Svidja li vam se kraj 'New Moona'? uto tra 20, 2010 7:59 pm

Katarina Cullen

Katarina Cullen
Simpatija
Simpatija

Film zu zavrsili kada je ona sokirano uzdahnula jer ju je Edward zaprosio... -.-' Strasno... Sad ne mogu da docekam Eclipse, iako sam sve knjige procitala... xD

41Svidja li vam se kraj 'New Moona'? - Page 2 Empty Re: Svidja li vam se kraj 'New Moona'? sri tra 28, 2010 5:54 pm

Hollywood Whore

Hollywood Whore
A vampire is forever
A vampire is forever

Haha, to su i uradili da zainteresuju xD
Sviđa mi se xD

42Svidja li vam se kraj 'New Moona'? - Page 2 Empty Re: Svidja li vam se kraj 'New Moona'? sri tra 28, 2010 10:40 pm

Lea

Lea
Let.me.be.myself
Let.me.be.myself

Ne sviđa mi se uopće kraj

43Svidja li vam se kraj 'New Moona'? - Page 2 Empty Re: Svidja li vam se kraj 'New Moona'? čet tra 29, 2010 1:39 pm

JoxY ^^

JoxY ^^
Dete ljubavi
Dete ljubavi

Haha kakvo pitanje xD Naravno da mi se svidđa što Bela nije ostala sa tvom ovdratno dzukelom Jacobom xD Ne znam ni ja.Vrv ni ja nisam upravu,ali ja kod njega ne vidim ni jednu dobru osobinu.Nekima je on divan,ali meni i kad nešto dobro uradi čini mi se da se samo ulizuje ili nešto slično.Ne znam,ja kod njega ne vidim ništa dobro xD Edward i Bella ♥️

44Svidja li vam se kraj 'New Moona'? - Page 2 Empty Re: Svidja li vam se kraj 'New Moona'? čet tra 29, 2010 1:56 pm

♫Dark✬Vampire♫

♫Dark✬Vampire♫
♥ Jackson is my hero ♥
♥ Jackson is my hero ♥

swidja mi se puuuuuuno...

45Svidja li vam se kraj 'New Moona'? - Page 2 Empty Re: Svidja li vam se kraj 'New Moona'? čet tra 29, 2010 7:35 pm

prokleta_kurvα.♥

prokleta_kurvα.♥
"Ja imam samo jednu nesreću; uništim sve što dotaknem."
Svidja li vam se kraj 'New Moona'? - Page 2 Twilighter

Grozan je kraj,jer je prokleta Bella ostavila Jacoba

http://sweetcandisorg.forumcroatian.com/forum

46Svidja li vam se kraj 'New Moona'? - Page 2 Empty Re: Svidja li vam se kraj 'New Moona'? čet svi 06, 2010 12:50 pm

Iva•Lautner

Iva•Lautner
Jacob,you're my destiny
Jacob,you're my destiny

Lekača je napisao/la:Grozan je kraj,jer je prokleta Bella ostavila Jacoba
potpuno se slazem...ja sam na kraju filma plakala zbog jake-a..

47Svidja li vam se kraj 'New Moona'? - Page 2 Empty Re: Svidja li vam se kraj 'New Moona'? čet svi 06, 2010 1:55 pm

♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡

♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡
With her sunshine - Jake
With her sunshine - Jake

Grozan je za te koji nisu citali pomracenje.. Very Happy

http://crazytimeswitheditor.deviantart.com/gallery/#tEXtURES

48Svidja li vam se kraj 'New Moona'? - Page 2 Empty Re: Svidja li vam se kraj 'New Moona'? uto lip 29, 2010 11:54 pm

P.S.TWILIGHT

P.S.TWILIGHT
Simpatija
Simpatija

Bas je extra :pink heart: :pink heart: :pink heart:

49Svidja li vam se kraj 'New Moona'? - Page 2 Empty Re: Svidja li vam se kraj 'New Moona'? sri lip 30, 2010 11:08 am

♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡

♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡
With her sunshine - Jake
With her sunshine - Jake

Hehe
pa vidjet cemo kako ce produziti Eclipse Very Happy

http://crazytimeswitheditor.deviantart.com/gallery/#tEXtURES

50Svidja li vam se kraj 'New Moona'? - Page 2 Empty Re: Svidja li vam se kraj 'New Moona'? sri lip 30, 2010 11:13 am

♥_Vampire_in_love_♥

♥_Vampire_in_love_♥
My heart beats for vampires
My heart beats for vampires

Onako je, ali zna se šta će Bella reči iako mi je užasno žao Jakea

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 2 / 3.]

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.