Twilight Saga Fans
Dobrodošli na forum o Twilight Sagi! Registrujte se i zabavite s nama, a ako već jeste, ulogujte se i uživajte!

Ucionica borbe sa vampirima Swvghw

Administracija foruma

Join the forum, it's quick and easy

Twilight Saga Fans
Dobrodošli na forum o Twilight Sagi! Registrujte se i zabavite s nama, a ako već jeste, ulogujte se i uživajte!

Ucionica borbe sa vampirima Swvghw

Administracija foruma
Twilight Saga Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Ucionica borbe sa vampirima

5 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Ucionica borbe sa vampirima Empty Ucionica borbe sa vampirima sri vel 24, 2010 4:47 pm

♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡

♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡
With her sunshine - Jake
With her sunshine - Jake

Ucionica borbe sa vampirima Small_classroom1

Ovo je vasha ucionica, nadam se da cemo se lepo slagati, ja sam vasha profesorka-Renesmee Carlie Cullen !

http://crazytimeswitheditor.deviantart.com/gallery/#tEXtURES

2Ucionica borbe sa vampirima Empty Re: Ucionica borbe sa vampirima sri vel 24, 2010 5:15 pm

♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡

♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡
With her sunshine - Jake
With her sunshine - Jake

Danas je vasa prva lekcija ! Upoznat cemo se sa brzina vampira.

Када заврши трансформација човека да постане вампир, стичу неке надљудске способности, брзина је један од њих. Едвард Кален је најбрже позната вампира. Брзина којом се крећу и вампира се довољно брзо да људско (као и ваше) око једва препознају када вампира одлучи да се крећу у тако великим брзинама. То је подразумевало да је вампир треба да преместите на друго подручје сваких тако често и способност за брзо воки изгледа да је идеја да никада не остане на једном месту предуго, јер је веома лако покренути. То није само физички покрет који може бити изузетно брз. Говор такође може бити брже него Људско уво може протумачити. Брзина може да помогне јури вампире животиње (као Cullens) и / или друге вампире (као што су Викторија и Џејмса).
Едвард-> његова брзина је 171 мпх (276 кпх) да то покрије пола секунде.

Domashna:

Napisite u nekoliko recenica sta vi mislite: koji je najbrzi vampir (od onih koje vi poznajete) a koje su nakon njega, sve do ''najsporiji''

http://crazytimeswitheditor.deviantart.com/gallery/#tEXtURES

3Ucionica borbe sa vampirima Empty Re: Ucionica borbe sa vampirima sri vel 24, 2010 7:48 pm

ت |Luc.=D| ت

ت |Luc.=D| ت
Jusт iи Love wiтн Seтн
Jusт iи Love wiтн Seтн

Sorii kaj tu pišem al kaj to piše.??

4Ucionica borbe sa vampirima Empty Re: Ucionica borbe sa vampirima sri vel 24, 2010 8:16 pm

Bells

Bells
Mrs. Lautner
Mrs. Lautner

E stvarno.. ni ja ne razumijem :/

5Ucionica borbe sa vampirima Empty Re: Ucionica borbe sa vampirima sri vel 24, 2010 8:33 pm

.black.sheep.

.black.sheep.
Cassie A+
Cassie A+

Evo, napisaću da latinici! XD Nati je previdela to! XD

Kada završi transformacija u vampira, stižu se nadljudske sposobnosti, brzina je jedna od njih. Edward Cullen je najbrži poznati vampir. Brzina kojom se kreću vampiri je tolika da ljudsko (kao i vaše) oko jedva prepoznaju vampira kada se kreće u velikoj brzini. To podrazumeva da se vampir često premeša na drugo područje i mogućnost brzog hoda ostavlja ideju da nikada ne ostaje na jednom mestu dugo zbog brze pokretljivosti. Nije samo fizički pokret koji može biti veoma brz. Govor takođe može biti brži nego što ljudsko uho može protumačiti. Brzina može da pomogne vampiru kada juri životinje (kao Cullenovi) i/ili druge vampire (kao što su James i Victorija). Edwardova brzina je 171 m/h (276 km/h).

Malo je stilski preuređeno, valjda ništa nisam izostavila!

http://nobodyfamiliar.deviantart.com

6Ucionica borbe sa vampirima Empty Re: Ucionica borbe sa vampirima sri vel 24, 2010 9:31 pm

Edward's girl

Edward's girl
You don't know me
You don't know me

A meni nije jasno za domaci misli li se na brzinu trchanja ili govora?

7Ucionica borbe sa vampirima Empty Re: Ucionica borbe sa vampirima sri vel 24, 2010 9:41 pm

♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡

♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡
With her sunshine - Jake
With her sunshine - Jake

Domaci za brzinu vampira ! To je vashe mishljenje ! nigde ne pishe (bar naty tako misli!) . vi kako mislite na primer Edward je na prvo mesto na vtoro (primer) james itd

http://crazytimeswitheditor.deviantart.com/gallery/#tEXtURES

8Ucionica borbe sa vampirima Empty Re: Ucionica borbe sa vampirima sri oľu 03, 2010 9:28 pm

♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡

♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡
With her sunshine - Jake
With her sunshine - Jake

Vampiri imaju posebne moci sa kojima u borbi mogu da predvide kakav ce biti vas sledeci korak ili da citaju misli kako cete napasti !
Vukodlaci su jedinstveni neprijateli vampirima ! Samo oni mogu lakshe da ubiju vampire !
Sad malo istorije:
To je bilo tako jos od kad su vashi predci bili glavni u copor ! Cullenovi su zivjeli tu u tog vremena i nisu se slagali oko ishrane ! Cullenovi su lovili u blizinu forks-a i la push. To je smetalo vukodlacima, pa Jacobov deda i Carlisle su skljucili dogovor koji glasi : niko od Cullenovi ne sme da lovi na Quileutovu teritoriju a niko od vukodlake nije smeo da lovi na Cullenovu teritoriju . I od tada oni nikad vishe nisu radili zabranjene stvari !

Domaci zadatak:
Esej na tema: ''Kako bi ja resila njihov nesporazum''

http://crazytimeswitheditor.deviantart.com/gallery/#tEXtURES

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.