Twilight Saga Fans
Dobrodošli na forum o Twilight Sagi! Registrujte se i zabavite s nama, a ako već jeste, ulogujte se i uživajte!

just another lamb that fell in love with the lion..:) Swvghw

Administracija foruma

Join the forum, it's quick and easy

Twilight Saga Fans
Dobrodošli na forum o Twilight Sagi! Registrujte se i zabavite s nama, a ako već jeste, ulogujte se i uživajte!

just another lamb that fell in love with the lion..:) Swvghw

Administracija foruma
Twilight Saga Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

just another lamb that fell in love with the lion..:)

+5
.black.sheep.
*SlAdjAnA*
♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡
Bloody•Anchy
AnnA Cullen
9 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

AnnA Cullen

AnnA Cullen
Forks
Forks

Pa eto ja sam Ana..Veliki sam fan Twilighta opcenito i Stephenie Meyer..procitala sam sve njene knjige

net nadimak: AnnA Cullen..također sam na Forks forumu pod imenom AnnA Cullen

dat. rođenja: 3.7.

opis mene ukratko..: pa eto ja sam velika obožavateljica Sumrak serijala.. naravno bila na premjeri New Moon-a u rijeci...i tako..obožavam bellu i ewarda naravno i same glumce koji glume..pročitala sam sve knjige Sumraka nekoliko puta i imam ih doma..također imam autograme od Roberta i Kristen.. na njih pazim kao da su mi svetinja..heeh..i imam torbu, jastuk i starke na njih....

omiljeno provođenje vremena u životu: Druženje s mojim konjima..mojim najdražim životinjama i naravno gledanje opet i opet i opet oba filma od Sumraka..

Najdraže knjige..:..Twilight..NewMoon..Eclipse i Breaking Dawn su mi predobre knjige..ostale su također super..The Host (U Sebi)..presavršena knjiga!!!..onima kojima se da neka je procitaju knjiga je malo velika ali presavršena..ja sam se par puta rasplakala..

Najdraža knjiga iz Sumrak serijala: Eclipse i Breaking Dawn..presuper...obožavam te knjige i likove

Naj lik..:Edward & Bella..

Najgori lik: Jednostavno ih nema..svi su likovi super..

Najveća zamjerka: nema niceg knjige su mi stvarno predobre..pa cak i pretjerivanja edwarda s savršenim meni nista nije zasmetalo dapače to je samo pokazivalo koliko zapravo Bella snažno voli Edwarda..znam to iz svojeg iskustva..tako da znam kad te netko doslovno obori s nogu i voli te i onda ode kao u mladom mjesecu nastane ta rupa u prsima u srcu i bol koju je Bella preboljela.. dok kod mene je nažalost taj netko u mojem iskustvu preminuo i to bolnom smrću i zato sam fan stephenie meyer i njenih knjiga jer točno kako je opisala tu bol tako ju osjećam a samo mi te knjige pomognu smanjiti moje razmišljanje za tom osobom..

Bloody•Anchy

Bloody•Anchy
G.O.L.D.E.N.♥
G.O.L.D.E.N.♥

welcome...imamo isto ime i slican nick

AnnA Cullen

AnnA Cullen
Forks
Forks

heeh..Very Happy...e da te pitam di ima prijevod Midnight Sun-a? procitala sam 6 poglavlja a dobila sam na znanje da ima tu al ne vidim nigdje...

Bloody•Anchy

Bloody•Anchy
G.O.L.D.E.N.♥
G.O.L.D.E.N.♥

Ides u knjige-citanje-midnight sun...imamo 8. poglavlja

♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡

♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡
With her sunshine - Jake
With her sunshine - Jake

ali moras skupiti 60 postova za da vidish Smile

btw gde si kupila starke twilight????

http://crazytimeswitheditor.deviantart.com/gallery/#tEXtURES

*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*
Nov život
Nov život

Dobrodosla... uzivaj... Very Happy

.black.sheep.

.black.sheep.
Cassie A+
Cassie A+

welcome Uživaj s nama!

http://nobodyfamiliar.deviantart.com

Emma Cullen

Emma Cullen
I will always love Robert
I will always love Robert

just another lamb that fell in love with the lion..:) 717276

ت |Luc.=D| ت

ت |Luc.=D| ت
Jusт iи Love wiтн Seтн
Jusт iи Love wiтн Seтн

just another lamb that fell in love with the lion..:) 37367

Amyicha

Amyicha
Cullens
Cullens

welcome

True•Vampire

True•Vampire
Vampirica u duši
Vampirica u duši

Welcome!

LOCK

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.