Twilight Saga Fans
Dobrodošli na forum o Twilight Sagi! Registrujte se i zabavite s nama, a ako već jeste, ulogujte se i uživajte!

Sta mislite o novim filmovima Kristen Stewart? Swvghw

Administracija foruma

Join the forum, it's quick and easy

Twilight Saga Fans
Dobrodošli na forum o Twilight Sagi! Registrujte se i zabavite s nama, a ako već jeste, ulogujte se i uživajte!

Sta mislite o novim filmovima Kristen Stewart? Swvghw

Administracija foruma
Twilight Saga Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Sta mislite o novim filmovima Kristen Stewart?

3 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Edward's girl

Edward's girl
You don't know me
You don't know me

Pri ovom mislim na sve posle Twilighta..

The Runaways, Welcome to the Rileys, ovaj novi u kom igra tranvestita, potencijalni u kom igra Snezanu...
Da li vam se svidja put kojim ide?
Ili bi ste vise voleli da nastavi sa tinejdz flmovima?

Poisoned•Miss

Poisoned•Miss
That's not my name
That's not my name

Gledala sam samo The Runaways i u njemu mi je odglumila odlično, nemam nikakvih zamjerki. Pristaje joj ta uloga.
A sad, stvarno me zanima kakva će biti u ulozi trensvestita. xD

https://twilight-saga-fans.forumcroatian.com

Edward's girl

Edward's girl
You don't know me
You don't know me

Odusevljava me. Ona i pre twilight sage ima 17 filmova, sto jasno govori da je izgradjena kao glumica. Ipak, plasila sam se malkice da nakon twilighta ne bude prihvatala slicne uloge. A ona uzme ulogu Joan Jett i striptizete Malori i odusevi me! Inace volim sve uloge koje su bolesne, sadisticke, seksualne, jer u takvim se ulogama ogleda kvalitet glumca. jer slatke zaljubljene tinejdzerke svako moze igrati. Jedva cekam taj njen film sa Viggom Mortensenom polazem velike nade u nju ;)

Tiinaa ^^

Tiinaa ^^
Prosidba
Prosidba

Edward's girl je napisao/la:Odusevljava me. Ona i pre twilight sage ima 17 filmova, sto jasno govori da je izgradjena kao glumica. Ipak, plasila sam se malkice da nakon twilighta ne bude prihvatala slicne uloge. A ona uzme ulogu Joan Jett i striptizete Malori i odusevi me! Inace volim sve uloge koje su bolesne, sadisticke, seksualne, jer u takvim se ulogama ogleda kvalitet glumca. jer slatke zaljubljene tinejdzerke svako moze igrati. Jedva cekam taj njen film sa Viggom Mortensenom polazem velike nade u nju ;)

slažem see! ;)

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.