Twilight Saga Fans
Dobrodošli na forum o Twilight Sagi! Registrujte se i zabavite s nama, a ako već jeste, ulogujte se i uživajte!

Da li mislite da Xavier kopira Roba? Swvghw

Administracija foruma

Join the forum, it's quick and easy

Twilight Saga Fans
Dobrodošli na forum o Twilight Sagi! Registrujte se i zabavite s nama, a ako već jeste, ulogujte se i uživajte!

Da li mislite da Xavier kopira Roba? Swvghw

Administracija foruma
Twilight Saga Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Da li mislite da Xavier kopira Roba?

+7
^^Miss.Lautner^^
Emma Cullen
Hollywood Whore
Sweet Vampire
~Taki~
♥~Volturi Fan~♥
Edward's girl
11 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Da li mislite da Xavier kopira Roba? Empty Da li mislite da Xavier kopira Roba? sub srp 31, 2010 12:24 pm

Edward's girl

Edward's girl
You don't know me
You don't know me

Mnogo je uporedjivanja od kako se Xavier pojavio,i Robsessed girls tvrde da ga Xavier kopira u frizuri i stilu..Shta vi mislite?

2Da li mislite da Xavier kopira Roba? Empty Re: Da li mislite da Xavier kopira Roba? sub srp 31, 2010 12:54 pm

♥~Volturi Fan~♥

♥~Volturi Fan~♥
Jacob's small star runner
Jacob's small star runner

NIJE TACNO
otkud to?

3Da li mislite da Xavier kopira Roba? Empty Re: Da li mislite da Xavier kopira Roba? sub srp 31, 2010 12:55 pm

Edward's girl

Edward's girl
You don't know me
You don't know me

Bilo je na nekom americhkom programu jer kao nose iste naochare,slichna frizura,koshulje i to...Ja lichno msm da ga ne kopira

4Da li mislite da Xavier kopira Roba? Empty Re: Da li mislite da Xavier kopira Roba? sub srp 31, 2010 12:55 pm

♥~Volturi Fan~♥

♥~Volturi Fan~♥
Jacob's small star runner
Jacob's small star runner

nikada to nisam pomislila Da li mislite da Xavier kopira Roba? Icon_eek

5Da li mislite da Xavier kopira Roba? Empty Re: Da li mislite da Xavier kopira Roba? sub srp 31, 2010 12:57 pm

Edward's girl

Edward's girl
You don't know me
You don't know me

Ni ja zato sam se shokirala kad sam videla..One naochare nosi Rob,Xavier i josh pola planete..Ali odmah ljubomorni moraju pustiti trach...

6Da li mislite da Xavier kopira Roba? Empty Re: Da li mislite da Xavier kopira Roba? sub srp 31, 2010 1:01 pm

Edward's girl

Edward's girl
You don't know me
You don't know me

evo


7Da li mislite da Xavier kopira Roba? Empty Re: Da li mislite da Xavier kopira Roba? sub srp 31, 2010 1:09 pm

~Taki~

~Taki~
>Forever young<
>Forever young

Šta se gube ti sa tim prilogom, nemaju ni televiziju na kojoj se prikazuju nego se gube na internetu. Xavier NIKADA ne kopira Roberta. -.-

8Da li mislite da Xavier kopira Roba? Empty Re: Da li mislite da Xavier kopira Roba? sub srp 31, 2010 1:17 pm

Edward's girl

Edward's girl
You don't know me
You don't know me

Slazhem se Smile

9Da li mislite da Xavier kopira Roba? Empty Re: Da li mislite da Xavier kopira Roba? sub srp 31, 2010 1:19 pm

~Taki~

~Taki~
>Forever young<
>Forever young

Mislim woooow ima naočare i majicu kako je to strašna vest xD

10Da li mislite da Xavier kopira Roba? Empty Re: Da li mislite da Xavier kopira Roba? sub srp 31, 2010 1:20 pm

Edward's girl

Edward's girl
You don't know me
You don't know me

Da ahahahhaah

11Da li mislite da Xavier kopira Roba? Empty Re: Da li mislite da Xavier kopira Roba? sub srp 31, 2010 1:21 pm

~Taki~

~Taki~
>Forever young<
>Forever young

A ovi što pišu vesti su trala-la prolupali. xP

12Da li mislite da Xavier kopira Roba? Empty Re: Da li mislite da Xavier kopira Roba? sub srp 31, 2010 2:15 pm

Sweet Vampire

Sweet Vampire
Uzivas u vampirskom zivotu sa Edwardom i Renesmee
Uzivas u vampirskom zivotu sa Edwardom i Renesmee

Nigdje veze... sta je sa tim ljudima ??

13Da li mislite da Xavier kopira Roba? Empty Re: Da li mislite da Xavier kopira Roba? sub srp 31, 2010 11:25 pm

Hollywood Whore

Hollywood Whore
A vampire is forever
A vampire is forever

Mislim da ne kopira Smile

14Da li mislite da Xavier kopira Roba? Empty Re: Da li mislite da Xavier kopira Roba? ned kol 01, 2010 4:05 am

Emma Cullen

Emma Cullen
I will always love Robert
I will always love Robert

Koje gluposti...Pa taj stil oblačenja postoji odavno i dosta njih se tako oblači, a cvidže može svako da ima tako da je glupo da odmah pričaju da ga kopira...

15Da li mislite da Xavier kopira Roba? Empty Re: Da li mislite da Xavier kopira Roba? pet kol 06, 2010 6:54 pm

^^Miss.Lautner^^

^^Miss.Lautner^^
Ljubav
Ljubav

Hahah...pa nije momak lood...sto bi kopirao Roberta?
Puno je ljepsi i boljii:)

16Da li mislite da Xavier kopira Roba? Empty Re: Da li mislite da Xavier kopira Roba? sub vel 05, 2011 7:13 pm

Poisoned•Miss

Poisoned•Miss
That's not my name
That's not my name

Definitivno ne mislim tako!

https://twilight-saga-fans.forumcroatian.com

17Da li mislite da Xavier kopira Roba? Empty Re: Da li mislite da Xavier kopira Roba? čet vel 17, 2011 1:23 pm

Marija ^_^

Marija ^_^
Venčanje
Venčanje

Sve je moguce xSS

18Da li mislite da Xavier kopira Roba? Empty Re: Da li mislite da Xavier kopira Roba? pon vel 21, 2011 12:22 pm

♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡

♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡
With her sunshine - Jake
With her sunshine - Jake

Ne kopira ga...imaju neke slicnosti pa to u javnosti se tako odrazuje (kao kopiranje) -.-

http://crazytimeswitheditor.deviantart.com/gallery/#tEXtURES

19Da li mislite da Xavier kopira Roba? Empty Re: Da li mislite da Xavier kopira Roba? pet tra 08, 2011 7:00 pm

Tiinaa ^^

Tiinaa ^^
Prosidba
Prosidba

sve je moguce Very Happy

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.