Twilight Saga Fans
Dobrodošli na forum o Twilight Sagi! Registrujte se i zabavite s nama, a ako već jeste, ulogujte se i uživajte!

Team Edward ili Team Jacob i zashto? - Page 2 Swvghw

Administracija foruma

Join the forum, it's quick and easy

Twilight Saga Fans
Dobrodošli na forum o Twilight Sagi! Registrujte se i zabavite s nama, a ako već jeste, ulogujte se i uživajte!

Team Edward ili Team Jacob i zashto? - Page 2 Swvghw

Administracija foruma
Twilight Saga Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Team Edward ili Team Jacob i zashto?

+25
♥_Vampire_in_love_♥
P.S.TWILIGHT
Iva•Lautner
Bells
JoxY ^^
*Fabulous Killjoy*
alicefan001
@lek$@ndr@
I <3 Emmett
ت |Luc.=D| ت
xgloriaxx
vampire_girl
~Vampiirella~
Jexy Hale
*| Tiкie Bмd |*
True•Vampire
Tay_Is_Mine
The Cullen girl
Twilight_girl
.black.sheep.
*Edward's honey*
Poisoned•Miss
♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡
Emma Cullen
Edward's girl
29 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Poruka [Stranica 2 / 3.]

26Team Edward ili Team Jacob i zashto? - Page 2 Empty Re: Team Edward ili Team Jacob i zashto? ned pro 20, 2009 1:51 pm

Tay_Is_Mine

Tay_Is_Mine
Forks
Forks

Team Jacob <3
zato sto ga vooooolim nez zasto Very Happy

27Team Edward ili Team Jacob i zashto? - Page 2 Empty Re: Team Edward ili Team Jacob i zashto? ned pro 20, 2009 2:09 pm

Edward's girl

Edward's girl
You don't know me
You don't know me

Zato shto je hot gradjen Razz

28Team Edward ili Team Jacob i zashto? - Page 2 Empty Re: Team Edward ili Team Jacob i zashto? ned pro 20, 2009 5:36 pm

♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡

♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡
With her sunshine - Jake
With her sunshine - Jake

najhot gradjen Very Happy

http://crazytimeswitheditor.deviantart.com/gallery/#tEXtURES

29Team Edward ili Team Jacob i zashto? - Page 2 Empty Re: Team Edward ili Team Jacob i zashto? pon pro 21, 2009 5:10 pm

Tay_Is_Mine

Tay_Is_Mine
Forks
Forks

Pa Vanjche i zbog toga Razz
ali ipak Jake je Jake <333333333333333

30Team Edward ili Team Jacob i zashto? - Page 2 Empty Re: Team Edward ili Team Jacob i zashto? uto pro 22, 2009 1:36 pm

♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡

♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡
With her sunshine - Jake
With her sunshine - Jake

On me je osvojio najvishe sa njegov karakter a onda sa njegov hoot izgled xD

http://crazytimeswitheditor.deviantart.com/gallery/#tEXtURES

31Team Edward ili Team Jacob i zashto? - Page 2 Empty Re: Team Edward ili Team Jacob i zashto? sub sij 02, 2010 5:22 pm

True•Vampire

True•Vampire
Vampirica u duši
Vampirica u duši

ja sam vise TEAM SWITERZLAND.

Zasto?
Team Edward: svidja mi se njegov lik i to sto zeli stititi Bellu.
Team Jacob: svidja mi se njegov karakter, pomaze Belli u najtezim trenucima.

32Team Edward ili Team Jacob i zashto? - Page 2 Empty Re: Team Edward ili Team Jacob i zashto? pon sij 04, 2010 10:19 pm

Edward's girl

Edward's girl
You don't know me
You don't know me

rock!girl je napisao/la:ja sam vise TEAM SWITERZLAND.

Zasto?
Team Edward: svidja mi se njegov lik i to sto zeli stititi Bellu.
Team Jacob: svidja mi se njegov karakter, pomaze Belli u najtezim trenucima.
:bom: :I agree:

33Team Edward ili Team Jacob i zashto? - Page 2 Empty Re: Team Edward ili Team Jacob i zashto? pon sij 04, 2010 11:58 pm

♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡

♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡
With her sunshine - Jake
With her sunshine - Jake

Karla supp si to napisala samo cu da dodam i zato sto je hot gradjen Smile)))

http://crazytimeswitheditor.deviantart.com/gallery/#tEXtURES

34Team Edward ili Team Jacob i zashto? - Page 2 Empty Re: Team Edward ili Team Jacob i zashto? uto sij 05, 2010 11:58 am

Edward's girl

Edward's girl
You don't know me
You don't know me

To obavezno ! Team Edward ili Team Jacob i zashto? - Page 2 62774

35Team Edward ili Team Jacob i zashto? - Page 2 Empty Re: Team Edward ili Team Jacob i zashto? ned sij 10, 2010 9:25 pm

*| Tiкie Bмd |*

*| Tiкie Bмd |*
Volim Edwarda
Volim Edwarda

team edward......jer više volim vampire...

36Team Edward ili Team Jacob i zashto? - Page 2 Empty Re: Team Edward ili Team Jacob i zashto? pon sij 11, 2010 4:18 am

Emma Cullen

Emma Cullen
I will always love Robert
I will always love Robert

:pink heart: TEAM EDWARD :pink heart: TEAM EDWARD :pink heart: TEAM EDWARD :pink heart: TEAM EDWARD :pink heart:

:pink heart: :pink heart: :pink heart: Jednostavno ga obozavam...I nema te sile koja bi me naterala da promenim mishljenje...Bash me briga shto nije gradjen kao Jacob...Prosto ga volim takvog kakav jeste...A Roberta josh vishe volim...:pink heart: :pink heart: :pink heart:

:pink heart: :pink heart: :pink heart: :pink heart: :pink heart: Team EDWARD :pink heart: :pink heart: :pink heart: :pink heart: :pink heart:

37Team Edward ili Team Jacob i zashto? - Page 2 Empty Re: Team Edward ili Team Jacob i zashto? pon sij 11, 2010 7:02 pm

Jexy Hale

Jexy Hale
Venčanje
Venčanje

pa nez..
eto ga!!!tim edward...
heheh...iako je ponekad prestaromodan(za moje pojmove)on mi je puno bolji od jacoba

38Team Edward ili Team Jacob i zashto? - Page 2 Empty Re: Team Edward ili Team Jacob i zashto? uto sij 12, 2010 10:34 pm

~Vampiirella~

avatar
Vampiri
Vampiri

Malo vishe Team Edward,ipak mi je malo drazhi. :oops:
a i Jacob mi je drag,ne svidja mi se njegov fizicki izgled(puno mi je ljepshi Edward) koliko njegova ljubaw i briga za Belluu.

39Team Edward ili Team Jacob i zashto? - Page 2 Empty Re: Team Edward ili Team Jacob i zashto? čet sij 14, 2010 6:17 pm

vampire_girl

vampire_girl
Forks
Forks

ajj ja sam team edward...jer volim njegov lik..to sto se brine za bellu..ma sve..al volim i jakea too..aa najvise mi ga je zao u new moon-u ona scena kada bella odlazi s alice..mislim tako mi ga je zao u toj sceni mislila sam da ce zaplakat..hehe..bas je slatkis..alll ja sam uvijek za team edward..i normalno uvijek za robertaaaaaaaaaa...

40Team Edward ili Team Jacob i zashto? - Page 2 Empty Re: Team Edward ili Team Jacob i zashto? pet sij 15, 2010 8:51 pm

xgloriaxx

xgloriaxx
Forks
Forks

edward :love:
btw. robstein ne postoji, to je samo iluzija koju su stvorili paparazzi da ispune novine Evil or Very Mad: :shit happens:

41Team Edward ili Team Jacob i zashto? - Page 2 Empty Re: Team Edward ili Team Jacob i zashto? pet sij 15, 2010 8:52 pm

Edward's girl

Edward's girl
You don't know me
You don't know me

Ne nije oni su bili u vezi...I molim te prvo se predstavi i stavi avatar pa onda postuj!

42Team Edward ili Team Jacob i zashto? - Page 2 Empty Re: Team Edward ili Team Jacob i zashto? sub sij 16, 2010 11:33 am

ت |Luc.=D| ت

ت |Luc.=D| ت
Jusт iи Love wiтн Seтн
Jusт iи Love wiтн Seтн

hmm. Team Edward. ToLiko je toga učinio za Bellu. Htio ju je ostaviti kad je mislio da je preopasan za nju. Rekao je Kad ga ona neče htjet da če on onda slobodno otiči. Dok ju je Jake htio samo za sebe. ://
aLL VOLIM Ja Jakea. =DD :pink heart:

43Team Edward ili Team Jacob i zashto? - Page 2 Empty Re: Team Edward ili Team Jacob i zashto? sub sij 16, 2010 4:18 pm

I <3 Emmett

I <3 Emmett
~*~LiTtLe DaNcInG VaMpIrE~*~
~*~LiTtLe DaNcInG VaMpIrE~*~

Team Jakob,ipak...On je cuvao i brinuo za Bellu,dok se Edvard sakrio u misju rupu,a ona je patila zbog njega...

http://crtaci-i-filmovi.forumotion.com

44Team Edward ili Team Jacob i zashto? - Page 2 Empty Re: Team Edward ili Team Jacob i zashto? sub sij 16, 2010 4:27 pm

Edward's girl

Edward's girl
You don't know me
You don't know me

Ali Edward je to uchinio za njeno dobro...

45Team Edward ili Team Jacob i zashto? - Page 2 Empty Re: Team Edward ili Team Jacob i zashto? sub sij 16, 2010 4:34 pm

I <3 Emmett

I <3 Emmett
~*~LiTtLe DaNcInG VaMpIrE~*~
~*~LiTtLe DaNcInG VaMpIrE~*~

To jeste,ali opet je Jake bio uz nju dok joj je bilo tesko...

http://crtaci-i-filmovi.forumotion.com

46Team Edward ili Team Jacob i zashto? - Page 2 Empty Re: Team Edward ili Team Jacob i zashto? ned vel 21, 2010 7:57 pm

@lek$@ndr@

@lek$@ndr@
Cullens
Cullens

Team Jacob, super je lik, duhovit, sarkastican ma jednostavno naj Team Edward ili Team Jacob i zashto? - Page 2 829942

47Team Edward ili Team Jacob i zashto? - Page 2 Empty Re: Team Edward ili Team Jacob i zashto? ned vel 21, 2010 8:02 pm

alicefan001

alicefan001
Forks
Forks

Ja se ne mogu odlučiti, volim oboje =)
A i ova cijela Team Edward i Team Jacob stvar mi ide na živce.
Ako je tako onda sam ja Team Alice 🐰

48Team Edward ili Team Jacob i zashto? - Page 2 Empty Re: Team Edward ili Team Jacob i zashto? uto oľu 02, 2010 4:04 pm

*Fabulous Killjoy*

*Fabulous Killjoy*
9-47
9-47

team edward jer je perfect i razuman i simply the best ))) luv him <333

49Team Edward ili Team Jacob i zashto? - Page 2 Empty Re: Team Edward ili Team Jacob i zashto? ned tra 25, 2010 4:19 pm

JoxY ^^

JoxY ^^
Dete ljubavi
Dete ljubavi

TEAM EDWARD naravno!

Zasto?

Ima milio i jedan razlog.

Zato sto je divan,nezan,brizan.Tako se divno ponasa prema njoj.Ma divaaaaan je.Stvarno je najbolji knjizevni lik koji je neko smislio.I sigurna sam da bi svaka devojka zelela svog Edwarda.Dok Jacob!Citala sam dosta knjiga ali goreg lika od Jacoba za sad nisam videla.I njegova duhovitost,koja mu je inace jedina vrllina,mi je postala antipaticna.Toliko je bezobrazan drzak da je to stvarno neverovatno.Ugl da ne sirim pricu mnogo TEAM EDWARD!♥️

50Team Edward ili Team Jacob i zashto? - Page 2 Empty Re: Team Edward ili Team Jacob i zashto? sub svi 01, 2010 3:45 pm

Bells

Bells
Mrs. Lautner
Mrs. Lautner

Team Jacob uvijek i ZAUVIJEK!

Jake je dobar prijatelj, odan, uvijek tu za Bellu, duhovit, ironičan...♥️

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 2 / 3.]

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.