Twilight Saga Fans
Dobrodošli na forum o Twilight Sagi! Registrujte se i zabavite s nama, a ako već jeste, ulogujte se i uživajte!

Uchionica poznavanja vampira Swvghw

Administracija foruma

Join the forum, it's quick and easy

Twilight Saga Fans
Dobrodošli na forum o Twilight Sagi! Registrujte se i zabavite s nama, a ako već jeste, ulogujte se i uživajte!

Uchionica poznavanja vampira Swvghw

Administracija foruma
Twilight Saga Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Uchionica poznavanja vampira

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Uchionica poznavanja vampira Empty Uchionica poznavanja vampira sri vel 24, 2010 8:58 am

Edward's girl

Edward's girl
You don't know me
You don't know me

Dobrodoshli ovo je vasha uchionica..Ovdje s ene postuje samo pitate ako neshto nije jasno...

Uchionica poznavanja vampira Japanese_high_school_classroom

2Uchionica poznavanja vampira Empty Re: Uchionica poznavanja vampira sri vel 24, 2010 9:01 am

Edward's girl

Edward's girl
You don't know me
You don't know me

Dobar dan! *sjeda za katedru*..
Pa pochela je nova shkolska godina.Neki od vas podcjenjuju moj predmet ali uvjeravam vas da je veoma bitan.*Ustaje I prilazi tabli*
Zapravo postoje mnoge predrasude o vampirima koje cemo srushiti tokom ove godine..Ali,da bi upoznali vampire prvo morate poznavati sebe…*nakashlje se* Dakle kroz chitavu godinu prouchavacemo ih a ovog chasa cemo govoriti o nekim vampirskim legendama.Kroz vjekove smatralo se da su vampire krvolochna I bezdushna stvorenja zhedna krvi I koja preko svega prelaze da bi to I dobila.Donekle tachno.Takvih vampire ima I danas…*tuzhno se osmjehuje* Ali poshto je prvi chas necete imati puno tezhak zadatak za domaci…

Za domaci esej na temu : Vampir…
Shta je vampire?
Kako se hrani?
Karakteristike itd…

Domaci mi do ponedjeljka shaljete na pm I neka bude bogat slikama!Uchionica poznavanja vampira 28214VAMPIRE
Uchionica poznavanja vampira Vampire-woman
Uchionica poznavanja vampira Vampire

[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.