Twilight Saga Fans
Dobrodošli na forum o Twilight Sagi! Registrujte se i zabavite s nama, a ako već jeste, ulogujte se i uživajte!

Imate li velika očekivanja od BD-a? Swvghw

Administracija foruma

Join the forum, it's quick and easy

Twilight Saga Fans
Dobrodošli na forum o Twilight Sagi! Registrujte se i zabavite s nama, a ako već jeste, ulogujte se i uživajte!

Imate li velika očekivanja od BD-a? Swvghw

Administracija foruma
Twilight Saga Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Imate li velika očekivanja od BD-a?

+3
Emma Cullen
*Bella Swan*
Poisoned•Miss
7 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Imate li velika očekivanja od BD-a? Empty Imate li velika očekivanja od BD-a? sub kol 13, 2011 10:45 am

Poisoned•Miss

Poisoned•Miss
That's not my name
That's not my name

Imate li velika očekivanja od BD-a, kao o kraju sage, mora li biti savršeno?

https://twilight-saga-fans.forumcroatian.com

2Imate li velika očekivanja od BD-a? Empty Re: Imate li velika očekivanja od BD-a? sub kol 13, 2011 4:06 pm

*Bella Swan*

*Bella Swan*
It all begins with a choice!
It all begins with a choice!

Imam velika ocekivanja i iskreno mislim da cu da budem razocarana,jer me obicno filmovi razocaraju nakon knjiga.

3Imate li velika očekivanja od BD-a? Empty Re: Imate li velika očekivanja od BD-a? ned kol 14, 2011 3:39 am

Emma Cullen

Emma Cullen
I will always love Robert
I will always love Robert

Imam velika očekivanja i po meni morao bi biti savršen, ali se slažem sa Jecom :/ Filmove uvek izmene pa ne bude kao što je u knjizi.

4Imate li velika očekivanja od BD-a? Empty Re: Imate li velika očekivanja od BD-a? čet ruj 08, 2011 1:34 pm

♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡

♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡
With her sunshine - Jake
With her sunshine - Jake

Nema veze to sto smo tu svi Twilight fanovi i ako ostavimo to sa strane, mislim da bi filmovi bili mnooogo bolji da se ne rade tako brzinski. mnogo brzo izlaze i nemoze se doloviti ONO neshto sto ima u knjige...Megju Twilight filmova i knjige uvek cu izbirati knjige kao bolju opciju a sto se tice BD, mislim t.j. ocekujem da bude bolji od eclipse iii mislim da ce biti. a ne ocekujem da ce biti bash tako lep kao to je knjiga.

http://crazytimeswitheditor.deviantart.com/gallery/#tEXtURES

5Imate li velika očekivanja od BD-a? Empty Re: Imate li velika očekivanja od BD-a? pet ruj 09, 2011 10:49 am

Edward's girl

Edward's girl
You don't know me
You don't know me

Ja se slazem sa Natasom.. Realno, reziseri i svi oni urade posao nekih 60/70 posto. To bi moglo mnogo bolje, onakve knjige zasluzuju mnogo bolje.

6Imate li velika očekivanja od BD-a? Empty Re: Imate li velika očekivanja od BD-a? uto stu 22, 2011 1:12 pm

čupa

čupa
Forks
Forks

imam i prevelika očekivanja
mora biti savršeno kao i prosli delovi sage:D

7Imate li velika očekivanja od BD-a? Empty Re: Imate li velika očekivanja od BD-a? uto stu 22, 2011 7:37 pm

Emma Cullen

Emma Cullen
I will always love Robert
I will always love Robert

Moja očekivanja su ispunjena Very Happy Film je FENOMENALAN Imate li velika očekivanja od BD-a? 549152

8Imate li velika očekivanja od BD-a? Empty Re: Imate li velika očekivanja od BD-a? uto stu 22, 2011 9:24 pm

*Bella Swan*

*Bella Swan*
It all begins with a choice!
It all begins with a choice!

Potpuno se slazem!! Very Happy

9Imate li velika očekivanja od BD-a? Empty Re: Imate li velika očekivanja od BD-a? čet pro 01, 2011 4:58 pm

♥_Vampire_in_love_♥

♥_Vampire_in_love_♥
My heart beats for vampires
My heart beats for vampires

Slažem se (malo su razvukli svadbu a ostalo skratili) ali film je predobar i iznad mojih očekivanja

10Imate li velika očekivanja od BD-a? Empty Re: Imate li velika očekivanja od BD-a? pet pro 02, 2011 4:15 pm

Poisoned•Miss

Poisoned•Miss
That's not my name
That's not my name

Emma Cullen je napisao/la:Moja očekivanja su ispunjena Very Happy Film je FENOMENALAN Imate li velika očekivanja od BD-a? 549152

Upravo to sam htjela sada napisati ! Smile

https://twilight-saga-fans.forumcroatian.com

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.