Twilight Saga Fans
Dobrodošli na forum o Twilight Sagi! Registrujte se i zabavite s nama, a ako već jeste, ulogujte se i uživajte!

Breaking Dawn u 2 dijela: Da ili ne? Swvghw

Administracija foruma

Join the forum, it's quick and easy

Twilight Saga Fans
Dobrodošli na forum o Twilight Sagi! Registrujte se i zabavite s nama, a ako već jeste, ulogujte se i uživajte!

Breaking Dawn u 2 dijela: Da ili ne? Swvghw

Administracija foruma
Twilight Saga Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Breaking Dawn u 2 dijela: Da ili ne?

+3
*Bella Swan*
Tsagafan
Poisoned•Miss
7 posters

Breaking Down u 2 dijela: Da ili ne?

Breaking Dawn u 2 dijela: Da ili ne? I_vote_lcap100%Breaking Dawn u 2 dijela: Da ili ne? I_vote_rcap 100% [ 5 ]
Breaking Dawn u 2 dijela: Da ili ne? I_vote_lcap0%Breaking Dawn u 2 dijela: Da ili ne? I_vote_rcap 0% [ 0 ]
Ukupno glasova : 5


Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Breaking Dawn u 2 dijela: Da ili ne? Empty Breaking Dawn u 2 dijela: Da ili ne? sub kol 13, 2011 10:39 am

Poisoned•Miss

Poisoned•Miss
That's not my name
That's not my name

Breaking Dawn u 2 dijela: Da ili ne? Sviđa li vam se to?

https://twilight-saga-fans.forumcroatian.com

2Breaking Dawn u 2 dijela: Da ili ne? Empty Re: Breaking Dawn u 2 dijela: Da ili ne? sub kol 13, 2011 11:36 am

Tsagafan

Tsagafan
Simpatija
Simpatija

Iskreno ne znam. S jedne strane, vise bih volela u jednom delu, jer necu moci da docekam 2, a s druge strane, bolje je u 2 dela, jer ce to produziti ovu maniju... A, ako cemo realno, onolika knjiga i ne bi stala u jedan film, osim ako bi mnogo skratili i izbacili neke delove. Tako da glasam za bd u 2 dela.

3Breaking Dawn u 2 dijela: Da ili ne? Empty Re: Breaking Dawn u 2 dijela: Da ili ne? sub kol 13, 2011 4:04 pm

*Bella Swan*

*Bella Swan*
It all begins with a choice!
It all begins with a choice!

Svidja mi se to jer mislim da ce biti bolje uradjeno i da ce biti vise detalja jer bi u suprotnom mnogo isekli film i unistili bi ga.

4Breaking Dawn u 2 dijela: Da ili ne? Empty Re: Breaking Dawn u 2 dijela: Da ili ne? ned kol 14, 2011 3:35 am

Emma Cullen

Emma Cullen
I will always love Robert
I will always love Robert

Sviđa mi se u 2 dela jer onda neće izbaciti mnogo scena kojih ima u knjizi. Samo se nadam da će ih uraditi dobro kao što su oni uradili HP7.

5Breaking Dawn u 2 dijela: Da ili ne? Empty Re: Breaking Dawn u 2 dijela: Da ili ne? ned kol 14, 2011 12:08 pm

rob_peter

rob_peter
Robert's baby ♥
Robert's baby ♥

Sviđa mi se što če bit u 2 dela jer če moči stavit unutra više detalja i da bude baš kako je u knjizi.

6Breaking Dawn u 2 dijela: Da ili ne? Empty Re: Breaking Dawn u 2 dijela: Da ili ne? pon kol 22, 2011 10:16 am

Poisoned•Miss

Poisoned•Miss
That's not my name
That's not my name

Ako je u jednome dijelu, dobro je to što ćemo sve vidjeti odmah, bez prekida, a ako je u 2 dijela je dobro to što će biti detaljnije i što će sve ovo više trajati. Glasam za u 2 dijela Smile

https://twilight-saga-fans.forumcroatian.com

7Breaking Dawn u 2 dijela: Da ili ne? Empty Re: Breaking Dawn u 2 dijela: Da ili ne? čet ruj 08, 2011 2:09 pm

♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡

♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡
With her sunshine - Jake
With her sunshine - Jake

Svakako da mi se svidja, zhelim da se sto vise scene prikaze. A u 1 film nemoze stati tako obemna knjiga

http://crazytimeswitheditor.deviantart.com/gallery/#tEXtURES

8Breaking Dawn u 2 dijela: Da ili ne? Empty Re: Breaking Dawn u 2 dijela: Da ili ne? pet ruj 09, 2011 10:48 am

Edward's girl

Edward's girl
You don't know me
You don't know me

Definitivno mislim da nece uspeti to tako kvalitetno u 2 dela kao sto je HP bio, jer, realno HP ima bolju ekipu, mislim na ljude iza kamere...

Ali naravno da treba u 2 dela, da dobijemo dobar zavrsetak Smile

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.