Twilight Saga Fans
Dobrodošli na forum o Twilight Sagi! Registrujte se i zabavite s nama, a ako već jeste, ulogujte se i uživajte!

Vampirski dnevnici/Sumrak Saga Swvghw

Administracija foruma

Join the forum, it's quick and easy

Twilight Saga Fans
Dobrodošli na forum o Twilight Sagi! Registrujte se i zabavite s nama, a ako već jeste, ulogujte se i uživajte!

Vampirski dnevnici/Sumrak Saga Swvghw

Administracija foruma
Twilight Saga Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Vampirski dnevnici/Sumrak Saga

+5
Emma Cullen
Edward's girl
Iva•Lautner
*Bella Swan*
Poisoned•Miss
9 posters

Vampirski dnevnici/Sumrak Saga

Vampirski dnevnici/Sumrak Saga I_vote_lcap67%Vampirski dnevnici/Sumrak Saga I_vote_rcap 67% [ 4 ]
Vampirski dnevnici/Sumrak Saga I_vote_lcap33%Vampirski dnevnici/Sumrak Saga I_vote_rcap 33% [ 2 ]
Ukupno glasova : 6


Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Vampirski dnevnici/Sumrak Saga Empty Vampirski dnevnici/Sumrak Saga ned tra 17, 2011 2:10 pm

Poisoned•Miss

Poisoned•Miss
That's not my name
That's not my name

Dodajte i obrazloženje Smile

https://twilight-saga-fans.forumcroatian.com

2Vampirski dnevnici/Sumrak Saga Empty Re: Vampirski dnevnici/Sumrak Saga ned tra 17, 2011 2:13 pm

*Bella Swan*

*Bella Swan*
It all begins with a choice!
It all begins with a choice!

Ja sam vise za Sumrak jer...pa duze sam luda za tim xD Procitala sam sve knjige vise puta i filmove i sve.A vampirske dnevnike jos nisam procitala,mada mi se serija svidja Smile

3Vampirski dnevnici/Sumrak Saga Empty Re: Vampirski dnevnici/Sumrak Saga ned tra 17, 2011 5:59 pm

Iva•Lautner

Iva•Lautner
Jacob,you're my destiny
Jacob,you're my destiny

TVD. Zašto? Tačno je da obožavam Twilight i da je saga fenomenalna kao i filmovi, ali TVD mi je nekako zanimljiviji i drugačiji. Ipak, možda je to samo zbog toga što toliko dugo nisam ni čitala ni gledala Twilight, možda se mišljenje promijeni poslije BD-a Smile

4Vampirski dnevnici/Sumrak Saga Empty Re: Vampirski dnevnici/Sumrak Saga ned tra 17, 2011 10:32 pm

Edward's girl

Edward's girl
You don't know me
You don't know me

Bicu iskrena, mnogo su mi bolji TVD.
Zato sto su likovi i gluma mnogo bolji, sve je kompleksnije, mnogo bolje razradjeno... uz TVD places i smejes se, jednostavno volim ih vise i smatram da su mnogo kvalitetniji.

5Vampirski dnevnici/Sumrak Saga Empty Re: Vampirski dnevnici/Sumrak Saga pon tra 18, 2011 1:48 pm

Poisoned•Miss

Poisoned•Miss
That's not my name
That's not my name

Definitivno TVD. Puno je razrađenija radnja i pristupačnija. A ima i normalnih problema u srednjoj školi. Puno više mi se sviđa i zanimljivija je priča ^^

https://twilight-saga-fans.forumcroatian.com

6Vampirski dnevnici/Sumrak Saga Empty Re: Vampirski dnevnici/Sumrak Saga pon tra 18, 2011 8:25 pm

Emma Cullen

Emma Cullen
I will always love Robert
I will always love Robert

Sumrak Saga Vampirski dnevnici/Sumrak Saga 549152
A zašto? Pa zato!
Vampirski dnevnici možda jesu napisani pre i sad se ide na to da im je Sumrak Saga kopija. Ali mene baš briga šta ko priča. Sad ja vas pitam: Kada ste vi čuli za Vampirske dnevnike pre ili posle Sumraka? Mogu ruku u vatru da stavim da ste svi čuli posle kao što sam i ja. Neću reći da ovi stariji od nas nisu čuli za nju čim je napisana, ali poenta je u tome da je postala poznata zbog Sumraka. I sad vi meni recite što kad Stef najavi novu knjigu o Sumraku vi kažete 'samo pare hoće', a što to ne kažete i za pisca Vampirskih dnevnika L. Dž. koja je napisala još tri knjige povezane sa Vampirskim dnevnicima sada kada su postali poznati zbog serije? A kad sam već kod serije pitanje je: A zašto je serija snimljena, da li bi i bila snimljena da nije bilo Sumraka? Ne. Kao što je i Ian jednom rekao vampiri su postali poznati zbog Sumrak Sage i Edwarda i zato su rešili i da ekranizuju Vampirske dnevnike. A zašto su Vampirski dnevnici više razrađeni nego Sumrak? Pa odgovor je očigledan. VD je serija, a ne film. Serija može imati i preko 100 epizoda i vi vidite koliko je to sati, a film ima samo 120 minuta tačnije 2 sata i može li sve da se razradi u ta dva sata? Ne može. Tako da poređenja oko razvoja radnje nisu fer. A sad se pitam šta je sa knjigama? Sumrak filmovi se verno drže knjiga, dok Vampirski dnevnici ne. Ko je čitao zna o čemu pričam. I meni se to iskreno ne sviđa jer dok čitam knjige ja imam jednu priču u glavi, ali dok gledam seriju imam drugu priču i više ne znam šta je šta. Tako da mi nije jasno kako je to ekranizacija knjige kad su samo likovi zajednički sa njom? o.O Elena je plava, a ne crna. Stefan nema frizuru kao filmski Edward. Ketrin je mrtva. Elena je vampir, umrla je kao vampir i oživela i blablabla ne sećam se više knjige. Inače meni VD knjige nisu toliko zanimljive koliko mi je bio Sumrak. Vukla sam 200 stranica po dve nedelje, a Sumrak 400 za dva dana. Ali možda ovde ja ne valjam čim je meni Sumrak bolji nego Vampirski dnevnici koje ste svi sada odjednom toooliko zavoleli. Ja ostajem verna onom što volim. Lepo kažu prva ljubav zaborava nema (ne mislim samo na ljubav muškarca i žene). E sad Sumrak volim zbog Edwarda, a Vampirske dnevnike zbog Damona. I jes da ja kažem Damon je Damon, ali Edward je Edward. I uvek će Edward biti iznad svih vampira. I sad onaj peder iz Prave krvi može da kaže da je on slabić jer nema sex jer vampiri moraju imati sex. Trtlja. A i Ian reče da se Sumrak i Vampirski dnevnici razlikuju samo zbog sexa. Idi molim te kao da je sve u sexu. A i šta ja vas pa pitam sve ovo kada ćete vi naći bilo kakve izgovore i opravdanja da su Vampirski dnevnici bolji.
Ali ja kažem TWILIGHT IS THE BEST Vampirski dnevnici/Sumrak Saga 549152

7Vampirski dnevnici/Sumrak Saga Empty Re: Vampirski dnevnici/Sumrak Saga pet tra 29, 2011 10:46 am

MisS Cullen ♥

MisS Cullen ♥
Converse_Freak.^^
Converse_Freak.^^

TVD. (:

8Vampirski dnevnici/Sumrak Saga Empty Re: Vampirski dnevnici/Sumrak Saga pon svi 02, 2011 2:56 pm

♥_Vampire_in_love_♥

♥_Vampire_in_love_♥
My heart beats for vampires
My heart beats for vampires

OK. ja nezz mogu li prisiliti srce da glasam jer na jednu stranu imam TVD..u koji sam zaljubljena. Sviđa mi se radnja i iskreno malo više mi se sviđa činjenica da su ovdje vampiri stvarno noćna bića, Tj. gore na suncu.
Imaju zapleta, ali i skroz dirljivih momenata a i stvarno te znaju tu i tamo šokirati. A s druge strane imam Twilight koji je stvarno fina ljubavna priča (ako izuzmemo svjetlucanje xD), koja me je također osvojila.

Tako da ja ne glasam (bar ne još)

9Vampirski dnevnici/Sumrak Saga Empty Re: Vampirski dnevnici/Sumrak Saga čet svi 05, 2011 4:47 pm

♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡

♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡
With her sunshine - Jake
With her sunshine - Jake

Sumrak saga. Vampirski dnevnici su super, cool, interesantni ali nisam se toliko opsednula s njima kao sto je Sumrak Saga uspela da mi to uradi Very Happy

http://crazytimeswitheditor.deviantart.com/gallery/#tEXtURES

10Vampirski dnevnici/Sumrak Saga Empty Re: Vampirski dnevnici/Sumrak Saga pet srp 22, 2011 11:59 pm

MISA

MISA
Vampiri
Vampiri

Sumrak Saga je bolja

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.