Twilight Saga Fans
Dobrodošli na forum o Twilight Sagi! Registrujte se i zabavite s nama, a ako već jeste, ulogujte se i uživajte!

Pretpremijera filma Crvenkapa! Swvghw

Administracija foruma

Join the forum, it's quick and easy

Twilight Saga Fans
Dobrodošli na forum o Twilight Sagi! Registrujte se i zabavite s nama, a ako već jeste, ulogujte se i uživajte!

Pretpremijera filma Crvenkapa! Swvghw

Administracija foruma
Twilight Saga Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Pretpremijera filma Crvenkapa!

5 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Pretpremijera filma Crvenkapa! Empty Pretpremijera filma Crvenkapa! pet tra 01, 2011 11:41 pm

Twifan.

Twifan.
Forks
Forks

VERUJ U LEGENDU. ČUVAJ SE VUKA.

CRVENKAPA

PRETPREMIJERA ZA ČLANOVE TWIFANA - 26. ILI 27. APRILA 2011.

CENA KARTE: SAMO 240 DINARA!!! (20 % POPUSTA NA REDOVNE CENE!)


Pretpremijera filma Crvenkapa! Crvenkapa
Dragi članovi, Vaš TWIFAN IMA SJAJNU VEST ZA VAS! Imate priliku da pre svih u Srbiji pogledate film CRVENKAPA! U saradnji sa kompanijom TUCK, organizujemo pretpremijeru novog filmskog hita rediteljke Catherine Hardwicke (režirala prvi deo Twilight-a), i to 26. ili 27. aprila u Beogradu! Tačan datum i mesto premijere treba da se odredete, ali ne brinite - svi ćete na vreme biti obavešteni. Cena karte je 20 % niža u odnosu na cenu redovne bioskopske projekcije, i iznosi 240 dinara po osobi.

Sad nema mesta ustručavanju - treba nam što više ljudi, pa obavezno pitajte simpatiju, dečka ili devojku, prijatelje, komšije, vaše daleke rođake i ostalu mnogobrojnu rodbinu da krenu sa Vama! Šalimo se naravno. Smile Ali je poželjno da povedete što veće društvo!

Dakle, vreme je da vidimo okvirno koliko ljudi bi došlo na pretpremijeru. U ovoj temi napišite ako ste otprilike sigurni da biste mogli da dođete na premijeru, kao i koliko biste ljudi poveli sa sobom. OVO NISU PRIJAVE ZA KARTE!!! Dakle, ova tema za sada služi samo da vidimo koliko će ljudi otprilike da dođe, kako bismo znali u kojoj sali ćemo da održimo projekciju filma. Zvanične prijave počinju u sledeći petak.

Ukoliko Vaši roditelji nisu sigurni da li smeju da Vas puste, možete im preneti da će se organizatori potruditi da svakoga upute tačno gde se bioskop nalazi (ukoliko dolazite iz drugog grada), kao i da je ovo zvanična pretpremijera. Ukoliko i dalje nisu sigurni, možete od nas zatražiti da im pošaljemo uverenje od nas kako ovo nije nikakva prevara, niti bilo šta slično na mail.

Dakle, da za kraj sumiramo. Pretpremijera će biti ili 26. ili 27. aprila. Cena karte je 240 dinara. Povedite što više ljudi, a ovde napišite otprilike koliko bi Vas došlo. Zvanične prijave počinju u sledeći petak, a ukoliko Vam treba uverenje za roditelje (zvanični press release sa sve kopijom lk) stići će na Vaš mail ako to ovde zatražite.

Molimo Vas sve da se prijavite u što većem broju, jer ako nam ovo uspe, postoji i mogućnost za organizovanje pretpremijere filma BREAKING DAWN!

2Pretpremijera filma Crvenkapa! Empty Re: Pretpremijera filma Crvenkapa! pet tra 01, 2011 11:47 pm

♫Dark✬Vampire♫

♫Dark✬Vampire♫
♥ Jackson is my hero ♥
♥ Jackson is my hero ♥

Evo ja hocu i povescu svoje tri drugarice

3Pretpremijera filma Crvenkapa! Empty Re: Pretpremijera filma Crvenkapa! sub tra 02, 2011 12:10 am

Twifan.

Twifan.
Forks
Forks

♫Dark✬Vampire♫ je napisao/la:Evo ja hocu i povescu svoje tri drugarice
Super! Pretpremijera filma Crvenkapa! 738543

Nadamo se da će i drugi slediti tvoj primer... Smile

4Pretpremijera filma Crvenkapa! Empty Re: Pretpremijera filma Crvenkapa! sub tra 02, 2011 12:13 am

♫Dark✬Vampire♫

♫Dark✬Vampire♫
♥ Jackson is my hero ♥
♥ Jackson is my hero ♥

Ma ja sam primer ih xD

5Pretpremijera filma Crvenkapa! Empty Re: Pretpremijera filma Crvenkapa! pon tra 04, 2011 1:48 pm

Poisoned•Miss

Poisoned•Miss
That's not my name
That's not my name

Ne živim u blizini Bg-a pa ne mogu doći :/

https://twilight-saga-fans.forumcroatian.com

6Pretpremijera filma Crvenkapa! Empty Re: Pretpremijera filma Crvenkapa! pon tra 04, 2011 8:03 pm

Marija ^_^

Marija ^_^
Venčanje
Venčanje

♫Dark✬Vampire♫ je napisao/la:Ma ja sam primer ih xD

Takodje :S

7Pretpremijera filma Crvenkapa! Empty Re: Pretpremijera filma Crvenkapa! uto tra 12, 2011 12:10 pm

TS magazin

TS magazin
Forks
Forks

Zvanične prijave su počele. Oni koji su već napisali da dolaze, ne moraju opet da se prijavljuju.

Ovde napišite imena i prezimena ljudi koji dolaze sa Vama. MOLIMO VAS DA DOĐETE U ŠTO VEĆEM BROJU - OVO NAM JE DO SADA NAJVAŽNIJI PROJEKAT DO SADA KOJI ĆE TWIFANU OTVORITI MNOGA VRATA!!!

Pretpremijera je 27. aprila u 18.00 časova, u Beogradu. Tačan bioskop i mesto znaće se do kraja nedelje.

VAŠ TWIFAN

8Pretpremijera filma Crvenkapa! Empty Re: Pretpremijera filma Crvenkapa! pon tra 25, 2011 11:42 pm

Twifan.

Twifan.
Forks
Forks

Mesto odrzavanja pretpremijere je bioskop TUCKWOOD. Ukoliko ste u mogucnosti, dodjite! Puno bi nam znacilo...

Hvala Vam.

9Pretpremijera filma Crvenkapa! Empty Re: Pretpremijera filma Crvenkapa! uto tra 26, 2011 12:25 am

♫Dark✬Vampire♫

♫Dark✬Vampire♫
♥ Jackson is my hero ♥
♥ Jackson is my hero ♥

moje ove drugarice nisu u Srbiji trenutno pa nmg da dodju ja cu doci sa jos nekim

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.