Twilight Saga Fans
Dobrodošli na forum o Twilight Sagi! Registrujte se i zabavite s nama, a ako već jeste, ulogujte se i uživajte!

Mojca's spam room   - Page 39 Swvghw

Administracija foruma

Join the forum, it's quick and easy

Twilight Saga Fans
Dobrodošli na forum o Twilight Sagi! Registrujte se i zabavite s nama, a ako već jeste, ulogujte se i uživajte!

Mojca's spam room   - Page 39 Swvghw

Administracija foruma
Twilight Saga Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Mojca's spam room

Go to page : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Go down  Poruka [Stranica 39 / 40.]

951Mojca's spam room   - Page 39 Empty Re: Mojca's spam room uto pro 07, 2010 10:19 pm

rob_peter

rob_peter
Robert's baby ♥
Robert's baby ♥

Kad bi ljubav mogla da se kupi
Ja za cijenu ne bih pitao
Jednom sam je imao al' tada
Ja na kocku sve sam stavio.

Sve vise lud gubim na ruletu
Sve najdraze na svijetu
I losu igru biram,
Ljubav riskiram.
I tebe koja si srce dala
Sad losa sreca prati.
Ti sve mi das,
A znas da cu te prodati.

952Mojca's spam room   - Page 39 Empty Re: Mojca's spam room uto pro 07, 2010 10:20 pm

rob_peter

rob_peter
Robert's baby ♥
Robert's baby ♥

Kad bi ljubav mogla da se kupi
Ja za cijenu ne bih pitao
Jednom sam je imao al' tada
Ja na kocku sve sam stavio.

Sve vise lud gubim na ruletu
Sve najdraze na svijetu
I losu igru biram,
Ljubav riskiram.
I tebe koja si srce dala
Sad losa sreca prati.
Ti sve mi das,
A znas da cu te prodati.

953Mojca's spam room   - Page 39 Empty Re: Mojca's spam room uto pro 07, 2010 10:20 pm

rob_peter

rob_peter
Robert's baby ♥
Robert's baby ♥

Kad bi ljubav mogla da se kupi
Ja za cijenu ne bih pitao
Jednom sam je imao al' tada
Ja na kocku sve sam stavio.

Sve vise lud gubim na ruletu
Sve najdraze na svijetu
I losu igru biram,
Ljubav riskiram.
I tebe koja si srce dala
Sad losa sreca prati.
Ti sve mi das,
A znas da cu te prodati.

954Mojca's spam room   - Page 39 Empty Re: Mojca's spam room uto pro 07, 2010 10:20 pm

rob_peter

rob_peter
Robert's baby ♥
Robert's baby ♥

Kad bi ljubav mogla da se kupi
Ja za cijenu ne bih pitao
Jednom sam je imao al' tada
Ja na kocku sve sam stavio.

Sve vise lud gubim na ruletu
Sve najdraze na svijetu
I losu igru biram,
Ljubav riskiram.
I tebe koja si srce dala
Sad losa sreca prati.
Ti sve mi das,
A znas da cu te prodati.

955Mojca's spam room   - Page 39 Empty Re: Mojca's spam room uto pro 07, 2010 10:22 pm

rob_peter

rob_peter
Robert's baby ♥
Robert's baby ♥

Kad bi ljubav mogla da se kupi
Ja za cijenu ne bih pitao
Jednom sam je imao al' tada
Ja na kocku sve sam stavio.

Sve vise lud gubim na ruletu
Sve najdraze na svijetu
I losu igru biram,
Ljubav riskiram.
I tebe koja si srce dala
Sad losa sreca prati.
Ti sve mi das,
A znas da cu te prodati.

956Mojca's spam room   - Page 39 Empty Re: Mojca's spam room uto pro 07, 2010 10:22 pm

rob_peter

rob_peter
Robert's baby ♥
Robert's baby ♥

Kad bi ljubav mogla da se kupi
Ja za cijenu ne bih pitao
Jednom sam je imao al' tada
Ja na kocku sve sam stavio.

Sve vise lud gubim na ruletu
Sve najdraze na svijetu
I losu igru biram,
Ljubav riskiram.
I tebe koja si srce dala
Sad losa sreca prati.
Ti sve mi das,
A znas da cu te prodati.

957Mojca's spam room   - Page 39 Empty Re: Mojca's spam room uto pro 07, 2010 10:23 pm

rob_peter

rob_peter
Robert's baby ♥
Robert's baby ♥

Kad bi ljubav mogla da se kupi
Ja za cijenu ne bih pitao
Jednom sam je imao al' tada
Ja na kocku sve sam stavio.

Sve vise lud gubim na ruletu
Sve najdraze na svijetu
I losu igru biram,
Ljubav riskiram.
I tebe koja si srce dala
Sad losa sreca prati.
Ti sve mi das,
A znas da cu te prodati.

958Mojca's spam room   - Page 39 Empty Re: Mojca's spam room uto pro 07, 2010 10:23 pm

rob_peter

rob_peter
Robert's baby ♥
Robert's baby ♥

Kad bi ljubav mogla da se kupi
Ja za cijenu ne bih pitao
Jednom sam je imao al' tada
Ja na kocku sve sam stavio.

Sve vise lud gubim na ruletu
Sve najdraze na svijetu
I losu igru biram,
Ljubav riskiram.
I tebe koja si srce dala
Sad losa sreca prati.
Ti sve mi das,
A znas da cu te prodati.

959Mojca's spam room   - Page 39 Empty Re: Mojca's spam room uto pro 07, 2010 10:24 pm

rob_peter

rob_peter
Robert's baby ♥
Robert's baby ♥

Kad bi ljubav mogla da se kupi
Ja za cijenu ne bih pitao
Jednom sam je imao al' tada
Ja na kocku sve sam stavio.

Sve vise lud gubim na ruletu
Sve najdraze na svijetu
I losu igru biram,
Ljubav riskiram.
I tebe koja si srce dala
Sad losa sreca prati.
Ti sve mi das,
A znas da cu te prodati.

960Mojca's spam room   - Page 39 Empty Re: Mojca's spam room uto pro 07, 2010 10:24 pm

rob_peter

rob_peter
Robert's baby ♥
Robert's baby ♥

Kad bi ljubav mogla da se kupi
Ja za cijenu ne bih pitao
Jednom sam je imao al' tada
Ja na kocku sve sam stavio.

Sve vise lud gubim na ruletu
Sve najdraze na svijetu
I losu igru biram,
Ljubav riskiram.
I tebe koja si srce dala
Sad losa sreca prati.
Ti sve mi das,
A znas da cu te prodati.

961Mojca's spam room   - Page 39 Empty Re: Mojca's spam room uto pro 07, 2010 10:25 pm

rob_peter

rob_peter
Robert's baby ♥
Robert's baby ♥

Kad bi ljubav mogla da se kupi
Ja za cijenu ne bih pitao
Jednom sam je imao al' tada
Ja na kocku sve sam stavio.

Sve vise lud gubim na ruletu
Sve najdraze na svijetu
I losu igru biram,
Ljubav riskiram.
I tebe koja si srce dala
Sad losa sreca prati.
Ti sve mi das,
A znas da cu te prodati.

962Mojca's spam room   - Page 39 Empty Re: Mojca's spam room sri pro 08, 2010 2:12 pm

rob_peter

rob_peter
Robert's baby ♥
Robert's baby ♥

Kad bi ljubav mogla da se kup Sve vise lud gubim na ruletu Sve najdraze na svijetu I losu igru biram Ljubav riskiram I tebe koja si srce dala Sad losa sreca prati Ti sve mi das A znas da cu te prodati..

963Mojca's spam room   - Page 39 Empty Re: Mojca's spam room sri pro 08, 2010 2:13 pm

rob_peter

rob_peter
Robert's baby ♥
Robert's baby ♥

Kad bi ljubav mogla da se kup Sve vise lud gubim na ruletu Sve najdraze na svijetu I losu igru biram Ljubav riskiram I tebe koja si srce dala Sad losa sreca prati Ti sve mi das A znas da cu te prodati

964Mojca's spam room   - Page 39 Empty Re: Mojca's spam room sri pro 08, 2010 2:14 pm

rob_peter

rob_peter
Robert's baby ♥
Robert's baby ♥

Kad bi ljubav mogla da se kup Sve vise lud gubim na ruletu Sve najdraze na svijetu I losu igru biram Ljubav riskiram I tebe koja si srce dala Sad losa sreca prati Ti sve mi das A znas da cu te prodati

965Mojca's spam room   - Page 39 Empty Re: Mojca's spam room sri pro 08, 2010 2:15 pm

rob_peter

rob_peter
Robert's baby ♥
Robert's baby ♥

Kad bi ljubav mogla da se kup Sve vise lud gubim na ruletu Sve najdraze na svijetu I losu igru biram Ljubav riskiram I tebe koja si srce dala Sad losa sreca prati Ti sve mi das A znas da cu te prodati

966Mojca's spam room   - Page 39 Empty Re: Mojca's spam room sri pro 08, 2010 2:15 pm

rob_peter

rob_peter
Robert's baby ♥
Robert's baby ♥

Kad bi ljubav mogla da se kup Sve vise lud gubim na ruletu Sve najdraze na svijetu I losu igru biram Ljubav riskiram I tebe koja si srce dala Sad losa sreca prati Ti sve mi das A znas da cu te prodati

967Mojca's spam room   - Page 39 Empty Re: Mojca's spam room sri pro 08, 2010 2:16 pm

rob_peter

rob_peter
Robert's baby ♥
Robert's baby ♥

Kad bi ljubav mogla da se kup Sve vise lud gubim na ruletu Sve najdraze na svijetu I losu igru biram Ljubav riskiram I tebe koja si srce dala Sad losa sreca prati Ti sve mi das A znas da cu te prodati

968Mojca's spam room   - Page 39 Empty Re: Mojca's spam room sri pro 08, 2010 2:17 pm

rob_peter

rob_peter
Robert's baby ♥
Robert's baby ♥

Kad bi ljubav mogla da se kup Sve vise lud gubim na ruletu Sve najdraze na svijetu I losu igru biram Ljubav riskiram I tebe koja si srce dala Sad losa sreca prati Ti sve mi das A znas da cu te prodat

969Mojca's spam room   - Page 39 Empty Re: Mojca's spam room sri pro 08, 2010 2:18 pm

rob_peter

rob_peter
Robert's baby ♥
Robert's baby ♥

Kad bi ljubav mogla da se kup Sve vise lud gubim na ruletu Sve najdraze na svijetu I losu igru biram Ljubav riskiram I tebe koja si srce dala Sad losa sreca prati Ti sve mi das A znas da cu te prodat

970Mojca's spam room   - Page 39 Empty Re: Mojca's spam room sri pro 08, 2010 2:19 pm

rob_peter

rob_peter
Robert's baby ♥
Robert's baby ♥

Kad bi ljubav mogla da se kup Sve vise lud gubim na ruletu Sve najdraze na svijetu I losu igru biram Ljubav riskiram I tebe koja si srce dala Sad losa sreca prati Ti sve mi das A znas da cu te prodati

971Mojca's spam room   - Page 39 Empty Re: Mojca's spam room sri pro 08, 2010 2:20 pm

rob_peter

rob_peter
Robert's baby ♥
Robert's baby ♥

Kad bi ljubav mogla da se kup Sve vise lud gubim na ruletu Sve najdraze na svijetu I losu igru biram Ljubav riskiram I tebe koja si srce dala Sad losa sreca prati Ti sve mi das A znas da cu te prodati

972Mojca's spam room   - Page 39 Empty Re: Mojca's spam room sri pro 08, 2010 2:21 pm

rob_peter

rob_peter
Robert's baby ♥
Robert's baby ♥

Kad bi ljubav mogla da se kup Sve vise lud gubim na ruletu Sve najdraze na svijetu I losu igru biram Ljubav riskiram I tebe koja si srce dala Sad losa sreca prati Ti sve mi das A znas da cu te prodati

973Mojca's spam room   - Page 39 Empty Re: Mojca's spam room sri pro 08, 2010 2:22 pm

rob_peter

rob_peter
Robert's baby ♥
Robert's baby ♥

Kad bi ljubav mogla da se kup Sve vise lud gubim na ruletu Sve najdraze na svijetu I losu igru biram Ljubav riskiram I tebe koja si srce dala Sad losa sreca prati Ti sve mi das A znas da cu te prodati

974Mojca's spam room   - Page 39 Empty Re: Mojca's spam room sri pro 08, 2010 2:24 pm

rob_peter

rob_peter
Robert's baby ♥
Robert's baby ♥

Kad bi ljubav mogla da se kup Sve vise lud gubim na ruletu Sve najdraze na svijetu I losu igru biram Ljubav riskiram I tebe koja si srce dala Sad losa sreca prati Ti sve mi das A znas da cu te prodati

975Mojca's spam room   - Page 39 Empty Re: Mojca's spam room sri pro 08, 2010 2:25 pm

rob_peter

rob_peter
Robert's baby ♥
Robert's baby ♥

Kad bi ljubav mogla da se kup Sve vise lud gubim na ruletu Sve najdraze na svijetu I losu igru biram Ljubav riskiram I tebe koja si srce dala Sad losa sreca prati Ti sve mi das A znas da cu te prodati

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 39 / 40.]

Go to page : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.