Twilight Saga Fans
Dobrodošli na forum o Twilight Sagi! Registrujte se i zabavite s nama, a ako već jeste, ulogujte se i uživajte!

Administracija foruma

You are not connected. Please login or register

1. INTERNACIONALNO TWIFAN TAKMIČENJE

Go to page : Previous  1, 2

Go down  Poruka [Stranica 2 / 2.]

26 Re: 1. INTERNACIONALNO TWIFAN TAKMIČENJE on čet pro 23, 2010 10:07 pm

Emma Cullen

I will always love Robert
I will always love Robert
Twifan. je napisao/la:Glasanje počinje 23. decembra u 23.59 na pet foruma, i na sajtu TS MAGAZINA u delu TWIFAN TAKMIČENJE. Sve propozicije daljeg takmičenja, kao i način glasanja biće naknadno objavljeni u ovoj temi.

Zahvaljujemo se svim učesnicima i želimo im sreću u glasanju! NEKA NAJBOLJI POBEDE!

TWIFAN GRUPACIJA - Ujedinjeni Twilight fanovi

27 Re: 1. INTERNACIONALNO TWIFAN TAKMIČENJE on čet pro 23, 2010 10:09 pm

♫Dark✬Vampire♫

♥ Jackson is my hero ♥
♥ Jackson is my hero ♥
jao hvala ti Ivence ja sam corava xD

28 Re: 1. INTERNACIONALNO TWIFAN TAKMIČENJE on pet pro 24, 2010 4:56 pm

Poisoned•Miss

That's not my name
That's not my name
Ovdje nije naznačeno da je moje stiglo,a u mailu mi piše da sam 2 puta poslala!

http://twilight-saga-fans.forumcroatian.com

29 Re: 1. INTERNACIONALNO TWIFAN TAKMIČENJE on sub pro 25, 2010 12:18 am

Twifan.

Forks
Forks
Nažalost, naš tim je otkrio grešku. Vaš email je završio u JUNK folderu jer ste poslali link za download, što je GMAIL svrstao kao JUNK EMAIL.

Primite naše iskreno izvinjenje, a zbog ovog propusta koji nije bio nameran, odmah Vas nagrađujemo jednom knjigom ALNARIJA. Molimo Vas da nam na PP pošaljete Vašu adresu gde da pošaljemo knjigu. Da ste nam samo javili ranije, sigurni smo da bi smo već našli Vaš email.

Još jednom se izvinjavamo, i nadamo se da će poklon u vidu knjige nadoknaditi činjenicu da smo Vaš rad propustili.

Srdačan pozdrav!

TWIFAN GRUPACIJA - Ujedinjeni Twilight fanovi.

Melani•Lautner je napisao/la:Ovdje nije naznačeno da je moje stiglo,a u mailu mi piše da sam 2 puta poslala!

30 Re: 1. INTERNACIONALNO TWIFAN TAKMIČENJE on sub pro 25, 2010 2:01 pm

Poisoned•Miss

That's not my name
That's not my name
U redu,knjiga nadoknadjuje propust. Poslati cu vam moju adresu Smile

http://twilight-saga-fans.forumcroatian.com

31 Re: 1. INTERNACIONALNO TWIFAN TAKMIČENJE on sub pro 25, 2010 6:01 pm

Twifan.

Forks
Forks
Knjiga ce Vam biti poslata kada i ostalim dobitnicima, znaci posle Bozicnih praznika.

I molimo Vas i sve ostale da ubuduce se ranije jave kako bi smo ove probleme uspesno resili, a mi obecavamo da cemo od sada uvesti bolji sistem obavestavanja ucesnika da su njihovi radovi prijavljeni.

Srdacan pozdrav!

Twifan grupacija - UJEDINJENI TWILIGHT FANOVI

Melani•Lautner je napisao/la:U redu,knjiga nadoknadjuje propust. Poslati cu vam moju adresu Smile

32 Re: 1. INTERNACIONALNO TWIFAN TAKMIČENJE on pet pro 31, 2010 2:53 am

Twifan.

Forks
Forks
Ovim putem Vas obaveštavamo da je glasanje u 1. INTERNACIONALNOM TWIFAN TAKMIČENJU ZAVRŠENO!

Glasovi su primljeni i sabrani. Sa željom da zaista najbolji pobedi, ali i činjenicom da smo ovo organizovali vođeni ciljem da bude FER PLEJ ZA SVE!, Twifan grupacija će, pre nego što proglasi pobednike, morati da proveri neke stvari kako bismo bili sigurni da nije bilo nepravilnosti tokom glasanja.

Još jednom hvala učesnicima, ali i svima onima koji su glasali. Bilo je ovo uzbudljivo takmičenje, a sasvim je sigurno da Vas očekuje još mnogo takvih.

Vaš TWIFAN

33 Re: 1. INTERNACIONALNO TWIFAN TAKMIČENJE on uto sij 04, 2011 7:51 pm

Twifan.

Forks
Forks
1. INTERNACIONALNO TWIFAN TAKMIČENJE bilo je i više nego uspešno! Nakon mesec dana od početka prijava konačno smo saznali ko su pobednici i dobitnici vrednih nagrada koje su obezbedili naši sponzori Laguna, Delfi i Alnari.

U kategoriji PS rad, prvo mesto osvojila je But Home is Nowhere sa foruma Robert Pattinson Srbija, a nakon dodatnog glasanja zbog nerešenog rezultata, drugo mesto pripalo je devojci koja na forumu Twilight Saga Fans ima nick ♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡. Odmah iza nje sledi –forgotten.child-, takođe sa foruma Robert Pattinson Srbija i njen sjajan PS rad koji joj je doneo treće mesto.

Što se kategorije LITERARNI RAD TIČE, tu je primljeno znatno manje glasova nego u prethodnoj kategoriji, ali dovoljno da se odrede najbolji. Prvo mesto sa svojom pričom Bri, osvojila je Clair de Lune sa foruma Twilight Source. Drugo mesto je pripalo drugoj priči člana foruma Twilight Saga Fans: ♫Dark✬Vampire♫. Naziv te priče je Sudbina. Treće mesto odnela je ♦Black♦Betty♦ za svoj rad Remember what is love?

ČESTITAMO!!!

Specifikaciju glasova možete pogledati u za to namenjenim temama na Vašim forumima, odnosno na sajtu Twilight Srbija magazina u sekciji TWIFAN TAKMIČENJE, kao i ako kliknete na PROČITAJTE VIŠE ISPOD OVOG POSTA.

Svi oni koji nisu na vreme poslali svoj rad ili koji nisu dobili neka od prva tri mesta poručujemo da ne žale – NOVO TAKMIČENJE POČINJE USKORO! Twifan grupacija će od sada uvesti nešto restriktivnije glasanje za pobednika, kako bi bili u potpunosti sigurni da smo obezbedili FER PLEJ ZA SVE! Više informacija o novom takmičenju, kao i kako u njemu možete učestvovati, očekuje Vas uskoro na sajtu naše grupacije: www.twifan.co.nr

Svim učesnicima i glasačima omogućavamo da zatraže od grupacije dokaze glasanja (glasovi sa foruma, glasovi sa sajta TS MAGAZINA i/ili dodatni glasovi zbog nerešenog rezultata). Potrebno je da nas kontaktirate ili putem privatne poruke na nekom od foruma članova grupacije ili tako što ćete nam poslati email sa SUBJECTOM DOKAZ GLASANJA.

34 Re: 1. INTERNACIONALNO TWIFAN TAKMIČENJE on sri sij 05, 2011 12:33 pm

♫Dark✬Vampire♫

♥ Jackson is my hero ♥
♥ Jackson is my hero ♥
Drago mi je shto sam osvojila drugo mesto ali misim da nije fer shto ste brojali glasove u anketi.. msm mogla sam i ja sama za sebe da glasam onda , a to ne bi bilo fer.. nema veze.. i treba da se osmisli drugachiji nachin glasanja jer nije fer prema drugim chlanovima

Sponsored content

[Vrh]  Poruka [Stranica 2 / 2.]

Go to page : Previous  1, 2